Saugaus eismo konkursas “ Šviesoforas“

Viena iš svarbiausių sričių mokykloje – mokinių saugus eismas. Saugiai ateiti į mokyklą ir iš jos sugrįžti mokomi visi pradinukai. Kaip jiems sekasi įsisąmoninti saugaus eismo taisykles, sužinojome iš šiandien vykusio konkurso „Šviesoforas“ . Vitės progimnazija nuolat bendradarbiauja su  policijos atstovais, kurie mokinukus apdovanoja atšvaitais bei vykdo įvairias edukacines priemones, mokančias vaikus saugiai elgtis ne tik gatvėje, bet ir kitose socialinėse sferose. Tad dėkojame policininkei Simonai ir jos kolegai, kad padėjo profesionaliai įvertinti mūsų mažųjų žinias.

Taip sutapo, kad šiandien mokykloje vyko ir Helovyno šventė, tad konkurse dalyvavo bei žinias tikrino ne tik mūsų mokyklos pradinukai, bet ir Drakulos ar kitos mistinės  būtybės. Džiaugiamės, kad visi vaikai parodė puikias žinias, sveikiname visus vaikus, dalyvavusius ne tik konkurse, bet ir atliekant klasėse kūrybines – pažintines veiklas. Dėkojame mokytojai Daivai Giedraitienei už konkurso organizavimą bei visiems prisidėjusiems:)

Linkime saugių ir gražių mokinių atostogų !