Startuoja Kultūros paso renginiai

Šiandien mūsų mokykloje startavo Kultūros pasas – priemonė kultūros pažinimo įpročiams ugdyti ir jų kultūros patirčiai plėsti. Pirmuosius mokinukus aplankė įspūdingas spektaklis „Apie orlaivius ir Aleksandrą“. Spektaklio režisieriaus, aktoriaus ir dailininko Lino Zubės pristatytas kūrinys pasakoja Lietuvos aviacijos pradininko, konstruktoriaus, filosofo, išradėjo, gyvenusio XIX a. pirmoje pusėje, Aleksandro Griškevičiaus istoriją, kviečiančią siekti dangaus – nebijoti kurti to, kas šiandien regisi neįmanoma. „Tai spektaklis ne apie konkrečius įvykius ar orlaivius, o apie idėją – kaip neprarasti vilties, tikėjimo savo svajone… Net ir sudegusi idėja tampa pagrindu tolimesniems atradimams“, – pasakojo režisierius.

Vaikai su mokytojais maloniai nustebę stebėjo aktoriaus vaidybą, gražias dekoracijas bei mėgavosi nuostabia muzika. Ilgai skambėjo padėkos aplodismentai:)