Floristikos sužavėti…

Lapkričio 22 d. Klaipėdos miesto savivaldybės viešosios bibliotekos vaikų skyriuje (Danės g.7) buvo atidaryta Klaipėdos miesto mokyklų mokinių darbų iš gamtinės medžiagos konkursas – paroda „Floristinė knyga“, skirta Lietuvos šimtmečiui. Parodai buvo pristatytos mokinių sukurtos knygos – suvenyrai, albumai, gamtiškai dekoruotos užrašų knygelės, pačių sukurtos informacinės knygos, knygos – dėžutės ir daug kitokių formų knygų. Parodai pateikta apie 60 mokinių darbų.Vitės progimnazijos mokiniai  parodai pristatė net 7  floristinius darbus, iš kurių trys darbai įvertinti diplomais.  Sveikiname 5a kl. mokinę Deimantę Vainoraitę, 6a kl. mokinę Elzę Petkevičiūtę  ir 6c kl. mokinę Justę Tirlikaitę , pelniusias diplomus. Dėkojame floristikos būrelio mokytojai Dignai Reminienei.  Paroda eksponuojama iki gruodžio 7 dienos.  Kviečiame apsilankyti !