Dailyraščio konkursas „Plunksnelė“

„Rašysena tokia pat nepakartojama, kaip ir pirštų atspaudai. Kiekviena kilpelė, kiekvienas užraitėlis praneša apie rašančiojo silpnybes ir privalumus, apie pomėgius ir polinkius, apie praeitį ir kartais net apie ateitį“.(Cash Peters)

Jau penktąjį kartą Klaipėdos Vitės progimnazijoje organizuotas Klaipėdos miesto mokyklų 2 – 4 klasių dailyraščio konkursas „Plunksnelė“. Todėl gruodžio 6 dieną į mūsų mokyklą atvyko net 50 pradinukų iš įvairių Klaipėdos miesto mokyklų. Konkurso pradžioje Vitės progimnazijos mokiniai spektaklyje priminė rašto istoriją, nuteikė dalyvius darbui. Smagu, kad kiekvienais metais puoselėjančių gražų raštą mokinių, atsiranda vis daugiau. Kompetentinga komisija iš geriausių išrinko pačius geriausius.