Gerojo lašelio akcija

Aš jau ne lašas jūroj, o jūra manyje… Turbūt šiandien šie Lino Adomaičio dainos žodžiai geriausiai apibūdina Vitės progimnazijos bendruomenės jausmus. Po mažą lašelį prisidėjome prie mažųjų ligoniukų kasdienybės gerinimo ir mūsų širdis užtvindė gerumo vandenynai.

Ar gali likti abejingas matydamas, kaip mokiniai kumštelyje spaudžia iš taupyklės išimtus pinigėlius? Pinigėlius, kuriuos šiandien jie dovanoja vėžiu sergantiems vaikams. Ar į  mokyklą atskubantį tėtį, kuris ryte užmiršo paduoti eurą savo mažyliui…Ir tas gerumas jau nestebina, mes žinome, kad jis gimė mūsų vaikų šeimose. To įrodymas ir Vitės bendruomenės apsilankymas mokykloje. Jie irgi jungiasi prie Gerojo lašelio dienos :-). Ačiū Jums!!!

Vis tik šiandienos rezultatas pranoko pats save- prisijungdami prie Lietuvos vaikų vėžio asociacijos „Paguoda“ kvietimo dalyvauti GEROJO LAŠELIO akcijoje, visi kartu paaukojome 681 eur. iš kurių 64 eur.- Vitės Bendruomenė.

Tegul mūsų dovanotas gerumo lašas dovanoja viltį, tikėjimą, sėkmę ir kuo daugiau sveikatos!

Nuoširdžiai dėkojame visiems! Ši akcija dar kartą parodo kokie mes esame vieningi ir … geri!