Su gimimo diena, Lietuva!

Štai jau praėjo šimtmetis, kaip kiekvieną vasarį vis iš naujo mokomės pasakoti, vertinti ir jausti savo gimtinės istoriją. Artėjanti Vasario 16 -toji – iškiliausia data mūsų šalies kelyje. Nors kelias buvo sunkus, iškęsta daug pažeminimų, kalėjimų, tremties, paaukota daug žmonių gyvybių, visgi šiandien smagu, kad galime džiaugtis šia švente, laisve ir nepriklausomybe. Su didžiule pagarba ir pasididžiavimu prisimename garbingus Lietuvos šviesuolius, pasirašiusius Lietuvos Nepriklausomybės aktą.

Šią svarbią mums visiems datą susirinkome padėkoti drąsiems ir vieningiems lietuviams, kurie pasiekė savo tikslą – laisvę. Tad branginkime ją,  švęskime šiandien laisvę atsakingai ir džiugiai – su muzika !

Džiaugiamės ir dėkojame , jog kartu su mumis švęsti Lietuvos gimtadienį atvyko Klaipėdos Stasio Šimkaus konservatorijos   mokiniai bei jų vadovai, kurie sutiko padovanoti mums gražų muzikinį koncertą. Gražiausias dainas Lietuvai dainavo ir eiles deklamavo mūsų pradinukai ir priešmokyklinukai.

Kviečiame pasidžiaugti šventės akimirkomis😊