Žiedų pasaulyje…

Floristikos mokytoja Digna Reminienė dalijasi akimirkomis  iš edukacinio floristikos užsiėmimo „Žiedų pasaulis.Ar jį pažįstate?“, skirto 5 – 10 kl. mokiniams. Užsiėmimas vyko vasario 13  d. Klaipėdos miesto savivaldybės viešosios bibliotekos  Vaikų skyriuje (Danės g.7).  Pateikiant įdomių faktų, mokiniai buvo supažindinti su įvairiomis pavasarinėmis gėlėmis. Sužinojo, kad gėlės ne tik puošia, vilioja spalvomis, užburia kvapais, bet ir padeda išreikšti jausmus.  Taip pat mokiniai buvo supažindinti su žiedų panaudojimu kulinarijoje,  konditerijoje, vaistų pramonėje , atliko kūrybinius praktinius darbus. Šio edukacinio – praktinio užsiėmimo metu mokiniai turėjo galimybę pasitikrinti jau turimas žinias, jas užtvirtinti bei atskleisti kūrybinius gebėjimus, atliekant praktines užduotis.