Pavasarinė išvyka

Vitės progimnazijos ir Moksleivių saviraiškos centro floristikos būrelių  mokiniai kovo 15 d. kūrybiškumo sėmėsi Palangos Gintaro muziejuje.Edukacinio užsiėmimo „Interaktyvūs akmens amžiaus amuletai“ metu mokiniai susipažino su muziejuje eksponuojamais neolito laikų gintaro dirbiniais ir jų dekoru, gintarinių amuletų formomis ir ornamentais. Kiekvienas mokinys galėjo susikurti savo asmeninį amuletą specialioje programėlėje internetiniame puslapyje www.visatai.lt  ir po to  kūrybiškai, panaudojant gintarą,  pasigaminti  savo amuletą – kaip kaklo papuošalą. Po šio užsiėmimo dar aplankėme skulptorių A.Žulkaus ir L.Žulkaus medžio skulptūrų, kaukių, suvenyrų  ir kaklo papuošalų bei segių parodą „RETROperSPEKTYVA“, apžiūrėjome gintaro inkliuzų stendus, 6 – 13 a. kuršių įrankių , ginklų, kuršių simbolinių įkapių radinių, papuošalų , gintaro cechų dirbinių ir kt. stendus. Atsisveikinę su Gintaro muziejumi, vykome prie mūsų mylimos Baltijos jūros  pasveikinti Jos  su pavasariu.

                                                                   Floristikos būrelio vadovė  Digna Reminienė