„Sportas kitaip = pozityvi energija ir gera nuotaika“

Nuo š.m. kovo mėnesio Vitės progimnazija kartu su Klaipėdos m. Sunkiosios atletikos sporto klubu vykdo bendrą projektą vyresniųjų klasių mokiniams „Sportas kitaip = pozityvi energija ir gera nuotaika”.

Projekto tikslai:  organizuoti mokiniams aukštos kokybės fizinį lavinimą (įtraukiant funkcines treniruotes); formuoti sveikos gyvensenos įgūdžius per fizinio aktyvumo didinimą ir sėdimos veiklos mažinimą; stiprinti mokinių fizinę bei emocinę sveikatą; stiprinti bendradarbiavimą su socialiniais partneriais, kuriant palankias sąlygas aktyvios kultūros formavimui.

Pagal suderintą grafiką kūno kultūros pamokas mokiniams organizuojame socialinių partnerių patalpose. Apsilankę mokiniai džiaugiasi sudaryta galimybe susipažinti su naujomis sporto šakomis, džiaugiasi, galėdami pamatyti kaip treniruojasi čempionai ar buvę mūsų mokyklos mokiniai. Tokia patirtis motyvuoja bei keičia požiūri į aktyvų laisvalaikio praleidimo būdą. Keletas jaunuolių jau susidomėjo apie galimybę lankyti sporto klubą: Ernestas „..nieko nelankau, tad norėčiau kažką lankyti“; Benas „… lanko pažįstamas, dabar pats išbandžiau ir norėčiau lankyti“.

Projektas tęsis iki mokslo metų pabaigos, tačiau tikime, kad tai tik pradžia mūsų gražaus ir prasmingo bendradarbiavimo, siekiant stiprinti moksleivių fizinę sveikatą.

Daugiau informacijos skaitykite http://www.ve.lt/naujienos/sportas/jaunajai-kartai—sunkiaatleciu-treniruotes-1699623/