Tęsiasi žemės dienos renginiai…

Pasitinkant pavasarį, Vitės progimnazijos mokiniai paminėjo tarptautinę Žemės dieną. Septintokai  susidomėję klausėsi KRATC lektoriaus Arūno Liubinavičiaus paskaitos ,,Atliekų rūšiavimas ir žala gamtai“. Šeštų klasių mokiniai dalyvavo viktorinoje ,,Mes –Žemės vaikai“ . Mokytoja Judita Eičinienė. Tęsiasi žemės dienos renginiai…

 

Antrosios pamokos metu 6c mokiniai dalyvavo integruotoje informacinių technologijų – anglų k. pamokoje „It‘s time to celebrate Earth Day“. Joje anglų kalba diskutavo apie mūsų planetos tausojimo būdus, tokius kaip šiukšlių rūšiavimas, vandens, elektros energijos taupymas, plastiko bei vienkartinių pakuočių vengimas. Mokiniai smagiai sudalyvavo interaktyvioje viktorinoje, kurioje varžėsi, kieno žinios apie mūsų vartojimą, žemės išteklių saugojimą yra didesnės. Mokytojos Erika Silina ir Liubov Šeškauskienė.

Foto: earth day