Palaikome Mokinių Tarybą!!!

Klaipėdos Vitės progimnazijos mokinių tarybą sudaro 17 aktyvių, energingų, motyvuotų 5-8 klasių mokinių. Mokyklos mokinių tarybai vadovauja, jos veiklą koordinuoja tarybos pirmininkė Viltė. Tai labai energinga, aktyvi, pilna gražių idėjų ir geranoriškumo mokyklos savivaldos komanda. Komanda, kuri mąstymo kultūrą ugdančioje mokykloje atlieka labai svarbų vaidmenį.
Mokyklos mokinių taryba kiekvieną savaitę renkasi į „Apvalaus stalo“ diskusiją, kurios metu analizuoja mokyklos bendruomenei aktualius klausimus, planuoja ir organizuoja įvairius mokyklos renginius, akcijas (pvz. „Gerojo lašelio diena“, „Raudonosios nosies diena“, „Vienas dūris vietoje 140“ – akcija skirta padėti vaikams, sergantiems cukriniu diabetu, ) ir kt. veiklą. Mokiniai geba ne tik pateikti idėją, bet ir savarankiškai ją įgyvendinti. Į gražius ir prasmingus darbus įtraukia visą mokyklos bendruomenę, taip pasiekdami maksimalių rezultatų.
Mokinių taryba padeda formuoti savitą progimnazijos kultūrą, puoselėti svarbiausias vertybes, vienijančias bendruomenę, įgalinti mokinius laikytis bendrų mokyklos taisyklių, susitarimų.
Klaipėdos Vitės progimnazijos mokinių tarybos tikslas padėti sukurti emociškai saugią, tolerantišką, šiuolaikišką, aktyvų mokymąsi skatinančią mokyklos aplinką.
Savo gyvybingumu, kūrybingumu bei geranoriškumu mokinių tarybos komanda yra gerasis pavyzdys visai mūsų mokyklos bendruomenei.

Balsuojame čia: 

55485878_268955234023982_3106936220454748160_n