Kalbų savaitės renginiai

Smagu pasidžiaugti ką tik pasibaigusios mokyklinės Kalbų savaitės renginių gausa. Penktųjų – aštuntųjų klasių mokiniai pristatė projektą „Žemaitijos vietovardžių genezė“, skirtą 2019-iesiems – Žemaitijos ir vietovardžių metams. 6a ir 6b klasių mokiniai pristatė vokiečių kalbos mini projektą "Meine lustige Familie. Familienbaum", kurio tikslas- ne tik papasakoti apie savo šeimą, jos pomėgius, bet ir tobulinti viešojo kalbėjimo įgūdžius. Vyresniųjų klasių mokiniai rinko informaciją ir parengė plakatus apie mūsų tautiečius, garsinančius Lietuvos vardą pasaulyje; veikla skirta 2019-iesiems – Pasaulio lietuvių metams. Mokyklos bibliotekoje vyresniųjų klasių mokiniai susitiko ir aktyviai diskutavo su LCC dėstytoja ir Klaipėdos licėjaus mokytoja Emily Mazza, atvykusia į Lietuvą pagal mainų programą.