Projektas „Išmok jaustis gerai“

                                                „Laimė – kaip sveikata:  jeigu jos nepastebi,vadinasi ji yra“ ( I. Turgenev)

Įgyvendinant Valstybinio visuomenės sveikatos stiprinimo projektą „Išmok jaustis gerai“ , mūsų mokykloje gegužės 21-24 dienomis vyko įvairios veiklos, skirtos mūsų mokyklos bendruomenės sveikatos gerinimui. Šio projekto tikslas paskatinti kurti gerai psichologinei savijautai ir sveikos gyvensenos puoselėjimui palankią atmosferą.

21 d. vyko akcija „Daugiausiai nužingsniavusi klasė“, 22 d. Meditacijos ir streso valdymo penkminutės, kur kiekviena pamoka prasidėjo penkių minučių meditacine muzika ir kitokia susikaupimo praktika, taip pat meditacijos pamokos su mokyklos psichologe, 24 d. judriosios pertraukos ir sveikų pusryčių piknikas lauke. Taip pat 24 d. mokytojai sudalyvavo seminare „Komandos formavimas ir bendradarbiavimas“, kur pasisėmė žinių apie komandinio darbo ypatumus.

Projekto atsakingi asmenys K. Stonytė, E. Silina, R. Mončienė dėkoja kūno k. mokytojui T. Karinauskui, psichologei A. Gudjonytei, visiems dalyvavusiems mokytojams, auklėtojams.

Projekto akimirkos: