Pamokos kitaip…

Nieko nėra šauniau, kai mokiniai gali pažinti aplinką, susipažinti su naujomis technologijomis kitose erdvėse. Netradicinės pamokos įdomesnės, įsimintinesnės, o gal kartais ir prasmingesnės. Štai 5b klasės dailės pamoka vyko Pr. Domšaičio galerijoje. Mokiniai, pasitelkę projekcinę sieną, interaktyvią lentą ir kitas galerijoje įdiegtas naujoves, mokėsi žiūrėti dailės kūrinius, juos analizuoti. Eksperimentavo su šviesomis ir spalvomis, formomis ir erdvėmis. Užsiėmimo pabaigoje patys gamino savo erdvinę figūrą – suktuką, kuris sukėlė teigiamų emocijų. 7a klasės mokiniai kartu su klasės auklėtoja ir biologijos mokytoja lankėsi Pajūrio regioninio parko lankytojų centre. Mokiniai apžiūrėjo virtualius stendus, susipažino su Pajūrio regioninio parko augmenija ir gyvūnija. Išgirdo įdomią ir praktiniais pavyzdžiais pagrįstą paskaitą ,,Žmogaus įtaka gamtinėms ekosistemoms“. Išgirsta informacija privertė kiekvieną susimąstyti.