Kalbų savaitės atgarsiai…

Kaip rudeninis vėjas pralėkė paskutinė rugsėjo savaitė, kupina vyresniųjų klasių kalbų mokytojų organizuotų renginių ir išvykų. Lietuvių kalbos mokytojos pakvietė vaikus susipažinti su mūsų literatūros klasiko J. Tumo – Vaižganto gyvenimu ir kūryba, pažymint 150-ąsias rašytojo gimimo metines. Pažymint Baltų vienybės dieną, 6c ir 7b klasių mokiniai su mokytoja Alma Kalvystės muziejuje mokėsi senųjų papuošalų gamybos paslapčių, 6b klasės mokiniai su mokytoja Beatriče I. Simonaitytės bibliotekos edukacinėje erdvėje sužinojo, kaip gimsta knyga. Šeštokai, besimokantys vokiečių kalbos, su mokytoja Lina S. Dacho namuose dalyvavo edukaciniame užsiėmime. Anglų kalbos mokytojos su 6a, 6b ir 8a klasių mokiniais dalyvavo filmo „Gerumo stebuklas“ peržiūroje Kultūros fabrike ir pamokoje rašė filmo apžvalgą. Mokytojos Kristina ir Agnė susuko filmuką, kuriame mūsų mokyklos mokiniai, atvykę iš užsienio, kalba įvairiomis Europos (ir ne tik) kalbomis. Filmuką, skirtą tarptautinei Europos kalbų dienai, penktadienį stebėjome anglų kalbos pamokose. 5b klasė su mokytojomis Jūrate ir Rasa lankėsi Klaipėdos apskrities gestų vertėjų centre, kur mokėsi daktilio – kurčiųjų ženklų abėcėlės, mokėsi ženklais pasakyti savo vardą, pasisveikinti, padėkoti. Labai ačiū mokytojai Rimai, vedusiai nuotaikingą prancūzų kalbos pamoką 7b klasės mokiniams.