Rudeninė išvyka

 

Lietingą spalio 11- osios dieną  Vitės progimnazijos ir Moksleivių saviraiškos centro floristikos būrelių mokiniai lankėsi Šiauliuose. Fotografijos muziejuje edukacinio užsiėmimo metu susipažinome su senąja fotografija, tamsoje kiekvienas pasigaminome po fotogramą. Nuo muziejaus stogo terasos stebėjome gražią Šiaulių miesto panoramą. Po to aplankėme Šiaulių Universiteto biblioteką, kur mums parodė Didžiausią Lietuvos knygą .Jos svoris 113 kg. Bibliotekoje apžiūrėjome lietuviškų pinigų ekspoziciją, aplankėme centų kambarį, archyvą, susipažinome su brailio raštu. Pailsėję nuvykome į Šiaulių Universiteto botanikos sodą. Nors ir lijo lietus, vis tik buvo smagu pasidžiaugti didžiausiu Lietuvoje alpinariumu , apžiūrėti lietuviško  smiltainio figūras, sužinoti, kokiems augalams ir kodėl reikalingi šaltnamiai.Mus stebino savo grožiu raudonvaisė dyglainė,spalvinga įvairių chrizantemų kolekcija, viržių rūšių gausybė, bei įvairūs, keičiantys rudenį spalvas augalai. Pajutome nuostabų rudens grožį ir gaivą.                                                  Floristikos būrelio vadovė         Digna Reminienė