Sveikinimosi diena

Lapkričio 21-ą dieną mokykla minėjo  – PASAULINĘ SVEIKINIMOSI DIENĄ. Ši diena buvo sumanyta 1973 m., kai didžiųjų pasaulio valstybių žmonės dėl šaltojo karo aplinkybių buvo susipriešinę, mažai bendravo. Du broliai iš JAV visam pasauliui tada išplatino žinią, skatinančią maloniai sveikintis, šypsotis ir bendrauti.

Šios minties vedami, ketvirtadienio rytą mūsų mokyklos mokiniai įvykdė akciją „Būkite pasveikinti!“, kurios metu dalino mokytojams ir kitiems mokyklos darbuotojams mielus paveikslėlius, kaip priminimą, koks yra nuostabus rytas su kavos puodeliu. Mokiniai per informacinių technologijų pamokas sukūrė daugybę rankyčių su įvairiais lietuviškais pasisveikinimo užrašais, jos iš tolo „mojo“ mokyklos koridoriuose nuo  kiekvieno kabineto durų. Per etikos pamokas mokiniai aptarė sveikinimosi papročius skirtingose pasaulio šalyse, diskutavo apie sveikinimosi reikšmę mūsų kasdieniniame gyvenime. Susipažinti su paruošto stendo medžiaga kvietė gerai žinomos M.Mikutavičiaus dainos žodžiai:

Pasveikinkite vieni kitus,

Juk tai daryt taip lengva –

Su saule, su pavasariu, bet kuo…

Tegul visi nustemba!

Pasveikinkite vieni kitus,

Juk tai daryt taip lengva!

Sveikinkite ir būkite pasveikinti! Su šypsena ir meile mokytojos Rima ir Erika.