Futbolo laimėjimai !!!

DŽIUGIOS ŽINIOS !!!⚽️
Prieš dvi savaites mūsų progimnazijos berniukų futbolo komanda Lietuvos futbolo federacijos projekto „Mr. Golas“ Klaipėdos regiono U-14 amžiaus grupės varžybose iškovojo teisę rungtyniauti kitame etape, kuris vyko lapkričio 25 d. dėl patekimo į Lietuvos superfinalą. Dalyvavo Klaipėdos Vitės progimnazija, Varnių Motiejaus Valančiaus gimnazija, Viekšnių gimnazija, Jurbarko Naujamiesčio progimnazija, Gargždų Kranto progimnazija.
Sužaidusi 4 varžybas, Vitės progimnazijos komanda Žemaitijos zonoje iškovojo II -ąją vietą, kuri garantavo patekimimą į Lietuvos SUPERFINALĄ gruodžio 17d. Prienuose!!! Čia dalyvaus 10 stipriausių komandų iš visos Lietuvos.
Vėl puikiai mokytojui gelbėjo aštuntokas Dovydas A.
Ačiū vaikinams, ačiū mokytojui Tadui Karinauskui:) Didžiuojamės Jumis!!!