Floristikos būrelio laimėjimai

Šių metų lapkričio 28 d. Klaipėdos m. savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos vaikų skyriuje vyko miesto bendrojo ugdymo mokyklų mokinių darbų iš gamtinės medžiagos konkurso – parodos“ Rudens gėrybių vainikas“atidarymas. Šiame konkurse dalyvavo ir Vitės progimnazijos 5 – 8 kl. mokiniai. Tema nebuvo sunki, bet floristinių darbų konkursui buvo pateikta virš 60 darbų ir varžytis teko tarp 12 mokyklų. Labai džiaugiamės, kad 5 c klasės mokinei Kornelijai Dvarionaitei už floristinį rudens vainiką „Rudens gėrybių miškas“ pavyko gauti diplomą. Padėkomis buvo apdovanotos  7b kl. mokinė Vitalija Martinaitė ir 5c kl. mokinė Urtė Švenčionytė. Sveikiname šias mokines už aktyvų dalyvavimą konkurse ir linkime neblėstančio kūrybinio džiaugsmo bei  sėkmės.
                                                                                                                  Floristikos būrelio vadovė Digna Reminienė