Muzikinio teatro užkulisiai

Esame dėkingi Klaipėdos muzikinio teatro edukacijos koordinatoriui Domininkui Malajevui už kvietimą bei suteiktą galimybę Klaipėdos Vitės progimnazijos mokiniams dalyvauti  teatro organizuotame edukaciniame projekte pagal Rasos Dikčienės operėles vaikams „Kabakšt kabalbakšt“ ir  „Muzikantas, velnias ir perkūnas“. Norint laimėti edukaciją, mokiniams teko įvykdyti užduotį ir nupiešti pagal operėles piešinius, išrinkti iš klasės 3 gražiausius ir pateikti organizatoriams vertinimui. Pasisekė 3c klasės mokiniams : Radvilės Remeikaitės, Robertos Matjošaitytės ir Dovo Lapkausko piešiniai buvo atrinkti kaip geriausiai atspindėję pasirinktos operėlės „Muzikantas, velnias ir perkūnas“ veikėjus, todėl visai klasei buvo suteikta proga apsilankyti muzikinio teatro užkulisiuose, pasivaikščioti po grimerinę, drabužinę, siuvyklą ir stebėti scenoje vykstančius dekoracijų pasiruošimo darbus. Ši edukacija leido vaikams iš arčiau susipažinti su teatro užkulisiuose vykstančiu gyvenimu, suprasti koks yra svarbus kiekvieno ten dirbančio darbas ruošiant artistus spektakliams.