Saugaus eismo konkursas „Šviesoforas“

Šių metų sausio 30 dieną pradinių klasių mokytojos Daiva ir Loreta mokykloje suorganizavo pradinių klasių saugaus eismo konkursą „Šviesoforas“, kurio tikslas pagilinti mokinių žinias. Konkurse dalyvavo po 2 mokinius iš 1–4 klasių. Dalyviai atsakinėjo į viktorinos klausimus, nurodė kelio ženklų pavadinimus, turėjo pereiti sankryžą nereguliuojamoje sankryžoje. Mokyklos svečiai – policininkai Milda ir Vidas vertino konkurso dalyvius, mokyklos direktorė Renata įteikė nugalėtojams diplomus ir padėkos raštus. Pirmokų grupėje I –ąją vietą laimėjo 1a klasės mokiniai Gertrūda Radzevičiūtė ir Jokūbas Palamarčukas. Antrokų grupėje nugalėtoju paskelbta 2d klasės mokinė Gabrielė Sirutytė. Trečiokų grupėje – 3b klasės mokinys Povilas Petrusevičius. Ketvirtokų grupėje nugalėtoja tapo 4b klasės mokinė Gerda Norgėlaitė.