Atmintis nepavergiama – kol atsimeni, tol esi…

Vasario 12 d., mokykloje,  7-8 klasių mokiniai buvo pakviesti į protų mūšį „ Kas ir kodėl Lietuvoje?“. Renginys skirtas, Lietuvos valstybės atkūrimo dienai, Vasario 16 – ąjai paminėti.  Septintokai ir aštuntokai susirungė tarpusavyje dėl geriausiojo vardo.  Mokiniai demonstravo savo istorijos žinias apie Lietuvą, jos kultūrą, papročius. Protų mūšio dalyvių palaikyti atėjo klasės draugai, kurie nuoširdžiai „sirgo“ už savo atstovus.

7 – tų klasių dalyviai: Elzė Petkevičiūtė ir Andrius Sakalauskas (7a kl.)

8 – tų klasių dalyviai: Matas Aleksandravičius ir Herkus Jaciukevičius (8a kl.)

Finalininkai: Elzė Petkevičiūtė(7a kl.), Herkus Jaciukevičius (8a kl.)

Laimėtoja: Elzė Petkevičiūtė (7a kl.)  Sveikiname!!!

Komisijos narės: Taja Pakalniškytė ir Patricija Venckutė (7b kl.)

 

Dėkojame visiems protų mūšio dalyviams, linkime toliau gilinti žinias apie Lietuvą.

Istorijos mokyt.  M.  Janukonis

Etikos mokyt. R. Lankelienė