Savanorystės svarba jaunuolio gyvenimui…

Pasauliui, ypač šiuo metu, labai reikalingas žmonių susitelkimas ir pagalba vieni kitiems. Džiugu, kad 8A kl. mokiniai turėjo puikią galimybę sudalyvauti savanorystės programos „Social Breeze“ vadovo, Žilvino Mažeikio, organizuojamoje nuotolinėje pamokoje-protmūšyje apie savanorišką veiklą. Atsakydami į išties sudėtingus bei painius klausimus mokiniai sužinojo apie savanoriškos veiklos galimybes Lietuvoje ir pasaulyje, šią veiklą reglamentuojančius įstatymus ir tai, kokią naudą savanoriška veikla atneša renkantis studijų ar darbo kryptį.
Protmūšyje, tarp 76 dalyvių, geriausiai pasirodė mūsų mokyklos mokinė, aktyvi savanorė, Rūta Petkevičiūtė. Štai jos mintys apie savanorystę ir šią pamoką: „Savanoriauju jau antrus metus ir nemanau, kad artimu metu nustosiu. Savanoriaudama atstovauju savo mokyklą ir sprendžiu jos problemas su kitais, taip pat dalinamės idėjomis. Ši pamoka man buvo informatyvi, nes suteikė daugiau žinių ir ,manau, kad paskatino kitus pamąstyti apie savanoriavimą.“
Programos vadovas ir mokyklos atstovai tiki bei linki, jog ši pamoka mokinius įkvėps savanoriauti bei atrasti save ir kitus savanoriškoje veikloje. Už iniciatyvą dalyvauti pamokoje dėkojame mokytojoms Kristinai Kontvainytei ir Kristinai Stonytei.
social-breeze.