Kokį pažadą Jūs sugalvojote naujiems metams?

Pradedant naujus metus kiekvienas sau pasižadame tai, ko nespėjome per praėjusius. Labai dažnai mūsų mintyse kirba pažadas, kad jau šiemet sportuosiu ir sveikai maitinsiuos, skirsiu daugiau laiko savo pomėgiams... Jei Jūs taip pat sau pasižadėjote sveikai gyventi, fizinio ugdymo mokytojai su vyresniųjų klasių mokiniais siunčia iššūkio/pažado pastiprinimą.

Kviečiame susipažinti su mokytojų inicijuotu ir be galo kūrybingai mokinių įgyvendintu projektu „Mylimiausia sporto šaka". Tai projektas, kurio metu reikėjo kuo įdomiau, išradingiau pristatyti, aprašyti bei vizualizuoti mėgstamą sporto šaką.

Mokytojai labai džiaugiasi, kad mokiniai  aktyviai dalyvavo projekte kartu su šeimomis, draugų komandomis. Didžiuojamės, jog turime tikrai išradingų ir fiziškai aktyvių vaikų, kurie sportuodami ne tik atstovauja savo mokyklą, bet ir savo miestą bei šalį. Mokinių tarpe yra įvairių sporto šakų Lietuvos čempionų, prizininkų, tarptautinių turnyrų nugalėtojų, užsiimančių netradicinėmis sporto šakomis: jėgos aitvarais, riedučių sportu, žygiais, jodinėjimu ir kt. Mokytojai Jūratė ir Tadas nuoširdžiai dėkoja visiems pristačiusiems save ir savo Mylimiausią sporto šaką. Kviečiame pasisemti įkvėpimo įgyvendinant metų pažadą sau, galbūt kažkuri sporto šaka sužavės ir jus!