IŠLYDINT RUDENĖLĮ…

Lapkričio 23 d. Klaipėdos miesto savivaldybės viešosios bibliotekos vaikų literatūros skyriuje (Danės g.7) vyko miesto bendrojo lavinimo mokyklų mokinių darbų iš gamtinės medžiagos konkursas – paroda „Rudeninių medelių šypsenos“. Jame dalyvavo ir mūsų mokyklos floristikos būrelio mokinės. Konkursui buvo pristatyti 7 kūrybiniai floristikos darbai. Geriausiais 3 – 5 kl. grupėje buvo pripažinti Aleksandros Dimaitės 5a kl. mokinės darbelis „Paskutiniai rudens žiedai“ ir Gertrūdos Mataitės 5a kl. mokinės darbelis „Rožinis ruduo“.

6 -8 kl. grupėje originaliausiu darbu pripažintas 8a kl. mokinės Ugnės Fiodorovos darbelis “Rudeninis parkas“. Šios trys mokinės konkurse „Rudeninių medelių šypsenos“pelnė diplomus. Sveikiname jas ir linkime kūrybinės sėkmės.

Floristikos būrelio vadovė

Digna Reminienė