„Ten, kur saulė šviečia“

Svečiuose Sanna Karosas, kurios mažiausia dukrytė Iva turi trisomiją 21, arba kitaip – Dauno sindromą.

Gyvename XXI amžiuje, kuomet bet kokią negalią turintis žmogus yra integruojamas į visuomenę, o valstybė atsakinga už integracijos programų kūrimą ir jų įgyvendinimą. Žmonės su Dauno sindromu yra ne išimtis – visame pasaulyje aktyvi praktika, kuomet žmonės su šia genetine anomalija integruojami ne tik į gyvenimą visuomenėje, bet ir į švietimo sistemą, darbo rinką, socialinę bei kultūrinę veiklą. Norėdami tapti tolerantiškesni ir labiau pažinti šią negalią turinčius žmones mes pasikvietėme Sanna Karosas, kurios svajonė – pagerinti neįgalių žmonių socialinį įtraukimą į visuomenę Lietuvoje, parodyti visuomenei, kad neįgalieji yra tiesiog žmonės, ir kad mes vieni su kitais turime daugiau panašumų nei skirtumų. Įdomiai ir žaismingai mokiniai sužinojo, kas tai yra Dauno sindromas, kaip bendrauti su Dauno sindromą turinčiais žmonėmis.