Vitės mokykloje vykdomi projektai pristatyti respublikinėje Projektų mugėje

Šių metų kovo 2 d. Klaipėdos Gedminų progimnazijoje tradiciškai vyko Projektų mugė, kurioje savo pasiekimais projektiniame darbe panoro pasidalinti mokytojai bei popamokinio ugdymo veiklų organizatoriai iš visos Lietuvos. Vitės pagrindinės mokyklos mokytojos Lina Bružienė, Rasa Kastėnienė, Jurgita Kupšytė – Karbauskė ir Kristina Stonytė pristatė mugės svečiams net keturis šiuo metu mokyklos vykdomus projektus. Tarptautiniai Erasmus+ KA2 projektai „We, the Kids of the EU, believe…“ ir „Here We Come!“ patraukė kolegų dėmesį atliktų veiklų gausa, aktualiomis temomis (imigrantų krizė, kitataučių vaikų sėkminga integracija mokyklose, raštingumo kėlimas skirtingų mokymosi poreikių mokinių grupėse). Daug dėmesio sulaukė jau antrus metus mūsų mokykloje vykdomas integruotas mokomojo dalyko ir vokiečių kalbos mokymas, siekiant populiarinti vokiečių kalbą. Mugės svečiai domėjosi pamokos veiklų organizavimu, tematikos parinkimo galimybėmis bei gyvenimiškų situacijų pritaikymu mokymo procese. Sulaukėme ŠMPF Bendrojo ugdymo programų skyriaus vadovo V. Pačiausko patarimų, kaip į šio projekto ugdomąsias veiklas įtraukti daugiau mokytojų ir skatinti juos pačius gilinti savo vokiečių kalbos žinias.

Projektų mugės metu su kolegomis iš visos Lietuvos pasikeitėme idėjomis, pasidžiaugėme savo ir kitų pasiekimais.