Dainuoju Lietuvai !

„Daina, paprasta kaip lakštingalos giesmė, natūrali kaip gėlės kvepėjimas, mąsli ir jausminga, daina tyloje išskleidžia savo sielą, jaudina vaikų širdis. Ji stebėtinai dera prie viso tėvynės gyvenimo skambėjimo.“ (Vydūnas)

Neseniai suskambus vasario 16 – osios nepriklausomos Lietuvos šimtmečio varpams, ne veltui pradėtas gražus susibūrimas Vydūno mintimis apie muziką. Šie metai ypatingi Lietuvai  dar ir tuo, kad  2018 – ieji  paskelbti Vydūno metais (švenčiame jo 150 – ies metų gimimo sukaktį). Tad simboliškai Kovo 11- ai skirtas koncertas „Dainuoju Lietuvai“ skirtas ir Vydūnui – mūsų tautos ir kalbos puoselėtojui.

Kviečiame pasidžiaugti mažųjų dainorėlių koncerto akimirkomis ir kviečiame visus ryt 12 val. į vyresniųjų klasių renginį.