Bendruomeniškiausia mokykla

20180313_172659 (1)

Kovo mėnesį mūsų mokykloje buvo atliktas tyrimas, siekiant išsiaiškinti mokyklos bendruomenės narių požiūrį į sveiką mitybą ir jos  ypatumus. Atlikto tyrimo rezultatai buvo pristatyti respublikinėje teorinėje – praktinėje mokinių konferencijoje  „Reikia išmokti sveikam išlikti“, pranešimas „Mūsų mokyklos mitybos piramidė“. Dėkojame visiems apklausoje dalyvavusiems mokiniams ir jų tėveliams, nes tik jūsų dėka buvome apdovanoti, kaip bendruomeniškiausia mokykla. Tyrimą pristatė 8a klasės mokinės J.Galdikaitė ir A.Kardišauskaitė, paruošė lietuvių kalbos mokytoja B.Gutauskienė ir biologijos mokytoja K.Stonytė. Mokinės ir mokytojos apdovanoti socialinės apsaugos ir darbo ministro L.Kukuraičio padėkos raštu.

20180313_172659 (1)