Vitės mokykloje paminėta Pi diena

 

Kovo 14-tąją smagiai ir aktyviai mokykloje paminėjome matematikų šventę – ypatingojo skaičiaus Pi, kurio apytikslė reikšmė yra 3,14, dieną.

Po 4 pamokų 5-10 kl. mokiniai rinkosi į Sudoku varžybas. Pi dienai skirtą skaičių galvosūkį per mažiau nei 10 minučių pirmoji įveikė dešimtokė Inga, kuri teigė, jog Sudoku sprendė pirmą kartą. Antras-trečias vietas pasidalijo 5a klasės mokiniai Aroldas, Elzė, Emerita. Mokiniai džiaugėsi varžybomis, jiems buvo įdomu susipažinti su šia galvosūkių rūšimi. Visi dalyviai buvo apdovanoti saldžiais prizais.

Po 5 pamokų 2 a. fojė vyko tradicinis Pi pyragaičių ragavimas. Apie 200 keksiukų sparčiai buvo suragauti pertraukos metu. :  Ačiū technologijų mokytojai Gintai, suorganizavusiai keksiukų kepimą, bei 7a klasės mokinėms Viltei, Benitai ir Godai už taip pat labai gardžius ir gražius jų pačių keptus Pi keksiukus bei pagalbą renginio metu – ŠAUNUOLĖS!!!

Pi dieną vainikavo tarpmokyklinė matematikos viktorina „Skaičiaus Pi šalyje“, kurioje dalyvavo Vitės ir Verdenės mokyklų 8 klasių mokinių komandos.

Mokiniai atvyko į viktoriną su Pi pyragais (viena iš užduočių), kuriuos gardžiai skanavome po renginio. „Pitagoriečių“ ir „Pyragų“ komandos sprendė įvairias matematines užduotis, galvosūkius apie skaičių Pi ir ne tik, kūrė eiles. Abi komandos šauniai ir aktyviai dalyvavo, po papildomos lemiamos užduoties 1 tašku pergalę iškovojo Vitės mokyklos „Pitagoriečių“ komanda (Agnė, Ignas, Emilija, Armandas) – šaunuoliai, džiaugiuosi jumis!!!👍

Labai ačiū matematikos mokytojai Snieguolei ir „Verdenės“ aštuntokams priėmus kvietimą ir atvykus pas mus į svečius!!!

Matematikos mokytoja

Jurgita Kupšytė-Karbauskė

Pasidžiaugti renginio akimirkomis galite apsilankę Kūrybinėse partnerystėse