Konkursas „Noriu būti sveikas“

Balandžio 26 Vitės pagrindinės mokyklos 8a kl.mokinių komanda dalyvavo miesto ir regiono 8 – 10 kl.mokinių konkurse – viktorinoje „Noriu būti sveikas.“Konkursas vyko Moksleivių saviraiškos centre , kur mūsų komandai teko varžytis su septyniomis  stipriomis  komandomis iš „Aitvaro“,“ Ąžuolyno“,“ Aukuro“,“Žemynos“,“Vaivorykštės tako“gimnazijų bei Kretingos Pranciškonų gimnazijos ir komanda iš  Klaipėdos  S.Šimkaus konservatorijos. Konkurso – viktorinos metu teko atsakyti į 20 pateiktų klausimų iš sveikos gyvensenos, grūdinimosi, sveikatinimo, maisto, mitybos ir sveikatos bei gyvybės ir gamtos apsaugos temų. Visoms komandoms teko atlikti  ir po praktinį darbą, kurį sudarė sveikatinimo projektas „Mūsų sveikata – mūsų rankose“. Mūsų komanda kūrybiškai pristatė ir apgynė darbą „Pavasarinių daržovių krepšelis“, žodžiu atsakė į  pateiktus klausimus. Šis konkursas mums buvo tikrai naudingas: gavome  nemažai sveikos gyvensenos , gamtamokslinių bei gamtosauginių žinių, daug vertingos informacijos, įgijome komandinio darbo patirties bei patyrėme malonumo džiaugsmą.

                                                                                                                           Floristikos būrelio vadovė  Digna Reminienė