Projektas „Literatūrinė vaizduotė interaktyviai: galimybių medžio istorijos“

Gegužės paskutiniają savaitę Klaipėdos Vitės pagrindinėje mokykloje startavo kūrybinis projektas 5 klasėms „Literatūrinė vaizduotė interaktyviai: galimybių medžio istorijos“. Jo metu vyko integruotos informacinių technologijų, matematikos  ir lietuvių kalbos pamokos. Mokiniai, pasisėmę matematikos pamokose įgytų žinių apie galimybių medžius, kūrė pasakas – istorijas, kuriose, kaip pačiose tikriausiose pasakose, veikėjai sprendė savo likimą. Kuriuo keliu eiti, kuriuo pasukti, kad viskas pakryptų tinkama linkme? Ką pasirinkti?

Sudėję skanuotus piešinius ir kompiuteriu pieštas iliustracijas, gavome gražias, interaktyvias pasakų knygas.

Mokytojos: J. Kupšytė – Karbauskė, E. Silina, A.  Kriščiukaitienė, B. Gutauskienė

Parsisiųsti 5a klasės pasakos knygą

Parsisiųsti 5b klasės pasakos knygą