Ekskursijų metas

Birželio 4 d. Vitės pagrindinės mokyklos dailės būrelio „Dailés magija“ mokinės kartu su mokytojomis Saule ir Liuba aplankė šunų muziejų Palangoje. Šunų muziejus Palangoje-vienintelis Pabaltijo valstybėse, jame netoli 5000 suvenyrinių šunų iš 42 pasaulio šalių, iš 22 skirtingų medžiagų. Muziejaus šeimininkas, dailininkas Vytautas Kusas ne tik įdomiai papasakojo savo istoriją, kaip atsirado pirmasis suvenyrinis šuo, nuo kurio ir „užsikrėtė nepagydoma liga“, bet ir savo nestandartinių paveikslų parodą bei savo mažiausią eilėrašių knygutę (storis 5mm), kuri yra vienintelė pasaulyje iškeista lietuvių kalba. Mergaitės atsidėkodomos padovanojo savo kūrybinių darbų knygutę, skirtą 2018 m simboliui – Geltonojo šuns metams.