Saugaus interneto diena

Niekada nežinai su kokia informacija gali susidurti naršydamas internete. Ar mes esame (jaučiamės) saugūs, ramūs dėl savo vaikų, savęs.  Kasdien vis garsiau skelbiama apie internetinėje erdvėje egzistuojantį smurtą, patyčias, išnaudojimą ir kitas nesantaikas. Kad mūsų mokiniai ir jų tėvai žinotų kaip saugiai vartoti technologijas, vasario 6 – oji diena, netradicinio ugdymo diena, skirta informacijos sklaidai apie saugų internetą.

Šiuo tikslu progimnaziją aplankė Telia ir Socialinių mokslų kolegijos atstovai, kurie diskutavo su vyresniųjų klasių mokiniais apie saugumą naudojantis įvairiomis šiuolaikinėmis technologijomis.  Mokiniai stebėjo edukacinius filmus, kūrė plakatus, dalijosi savo patirtimi ir reflektavo po dienos užsiėmimų. Pradinukai kūrė saugaus interneto vartojimo taisykles, sužinojo kur kreiptis pagalbos pajutus pavojų bei nesaugumą naudojantis technologijomis. Išanalizavę technologijų privalumus ir trūkumus, visgi visi mokiniai sutiko, kad knygos ar smagių šokių bei gero pokalbio su draugu joks internetas nepakeis.