Žygis į Smiltynę

Balandžio 14 – ąją, ankstyvą balandžio šeštadienio rytą, dalis 7-8 klasių mokinių išsiruošė žygiui į Smiltynę. Žygio tikslas – pažintis su Klaipėdos apylinkių istorija, apžiūrėti Antrojo pasaulinio karo įtvirtinimų likučius. Lydimi žygio vadovo Vytauto Makūno mokiniai klausėsi  įdomių pasakojimų apie Antrojo pasaulinio karo įtvirtinimų atsiradimą, skirtingus jų tipus; taip pat mokiniai nepabūgo leistis į šalčiu ir paslaptimis alsuojančius bunkerius. Žygio metu sužinojo kaip teikti pirmąją pagalbą susižeidusiajam,  konstruoti neštuvus iš striukių ar  įžiebti ugnį panaudojant skiltuvą arba kalio permanganatą. Nors pavargę, po 14 km žygio, tačiau mokiniai grįžo kupini gerų įspūdžių, šiek tiek sukaupę gyvenimiškos patirties.

Už žygio idėją ir organizavimą dėkojame tėveliui Vytautui Makūnui ir istorijos mokytojui Mindaugui Janukoniui.