Kelionė po Vakarų Lietuvą

Gegužės 18 d. Vitės pagrindinės mokyklos ir  Moksleivių saviraiškos centro floristikos būrelių mokiniai vyko į mokomąją – pažintinę išvyką po Vakarų Lietuvą. Aplankėme Šilutę – Mažosios Lietuvos regiono centrą, kur susipažinome su jos istorine praeitimi  ir Rambyno regioninį parką. Rambyno kalnas – tai garsi senoji šventvietė, nuo kurios atsivėrė nuostabus Nemuno slėnio kraštovaizdis. Lankėmės regioninio parko lankytojų centre, kur išvydome eksponuojamą „Vydūno portretų “ parodą, susipažinome su lietuvininkų gyvenimo būdu, jų vestuvėmis ir papročiais. Aplankėme Mažosios Lietuvos panteoną – Bitėnų kapinaites, priglaudusias Vydūno, M.Jankaus ir kitų žymių žmonių palaikus. Tikėjomės išvysti ir saugomą baltųjų gandrų koloniją, tačiau esant labai lietingam orui gandrų nebuvo matyti. Išvyka buvo turininga nepakartojamais įspūdžiais.

Neformaliojo švietimo mokytoja  Digna  Reminienė