#Switch!

Rugsėjo 20 d. mokyklos 7a ir 8a kl. mokiniai, kartu su mokytojomis L.Bružiene ir E. Silina aplankė didžiausią šalyje moderniųjų technologijų ir verslumo renginį #Switch! , vykusiame Vilniaus LITEXPO rūmuose. Paklausėme įkvepiančių pranešimų, pasisėmėme daug pozityvios energijos iš jų, aplankėme šiuolaikines moderniąsias erdves. Mokiniai turėjo galimybę pabendrauti su bendraminčiais iš visos Lietuvos, padiskutuoti aktualiomis temomis bei užmegzti naujų pažinčių.

#Switch!– ketvirtus metus iš eilės vykstantis didžiausias Baltijos regione moderniųjų technologijų ir verslumo renginys. Renginyje įkvepiančia patirtimi dalinasi Lietuvos ir užsienio verslo bei visuomenės lyderiai, startuolių kūrėjai, vizionieriai, politikai.

#Switch! pagrindinis tikslas – pasiekti, kad į Lietuvą ateitų pažangios idėjos, technologijos, padėsiančios lietuviams kurti šiuolaikišką valstybę, gebančią konkuruoti pasaulyje.