EUROPOS JUDUMO SAVAITĖ VITĖS PROGIMNAZIJOJE

Kalbėdami apie sveikatą, jos stiprinimą, sveikatos problemas bei sveiko gyvenimo būdo nuostatų formavimosi svarbą vaikystėje, nutarėme dalyvauti rugsėjo 16-22 dienomis Europos judumo savaitėje. Vaikai, kurie daug juda ar sportuoja, yra sveikesni, geriau įvaldo savo kūną. Vaikui kasdien rekomenduojama dvi – tris valandas aktyvaus judėjimo gryname ore. Todėl judrią veiklą organizavome lauke visą savaitę: vaikai darė aerobikos pratimus su choreografijos mokytoja Airida. Visi priešmokyklinukai ėjo į žygį: maršrutas Vitės mokykla – Melnragė. Kūno kultūros mokytojai Jūratė ir Tadas organizavo akciją “Apibėk mokyklą”, o penktadienį labai linksmai, Zumba šokio ritmu su anglų mokytoja Agne užbaigėme judumo savaitę.

Visa bendruomenė, dalyvavusi judumo savaitėje, papuošė savo vardais sporto simbolį dviratį. Labai  dėkojame už aktyvų dalyvavimą visai bendruomenei ir linkime, kad sportas ir gera sveikata būtų Jūsų ištikimais draugais😊