EUROPOS KALBŲ DIENOS MINĖJIMAS

Europos kalbų dienos išvakarėse, rugsėjo 25 dieną, Vitės progimnazijos vyresniųjų klasių komandos sugužėjo į mokyklos aktų salę, pasirengę dalyvauti Kalbų metodinės grupės surengtoje viktorinoje. Kalba atveria duris, sujungia žmones, suartina skirtingas kultūras –štai kodėl turėtume mokytis kalbų ir vertinti jų žinias kaip didžiausią turtą. Ši mintis tapo šiųmetinio renginio leitmotyvu. Mokinukų komandos atliko smagias kūrybines lietuvių kalbos užduotis, pasitikrino, ar turtingas jų anglų ir rusų kalbos žodynas. Vaikai spėliojo, kokia Europos kalba atliekamos dainos, atliko bendrųjų žinių apie Europą reikalaujančias užduotis. Smagu, kad geriausiai pasirodė 8A klasės komanda, nuo kurios nežymiai atsiliko ir jaunesnieji mokiniai.