…mūsų visų laukia didelis ėjimas per gimtąją žemę. Ėjimą tą – nuo pirmo saulės spindulio, kas rytą, kas akimirką – į žmones… aš vadinu žodžiu vieninteliu – Gyvenimas… Gyvenimas – ne pasaka, – darbų ir rūpesčių didžioji šventė. Laimingi tie, kurie save pamiršdami, kitus išmoko džiaugtis ir gyventi. Su švente, Mokytojau !

šiais gražiais žodžiais Mokytojus pasveikino mokyklos direktorė Renata Venckienė nuostabaus ir jaukaus rytmečio kavinukėje „Pauzė“.  Kūrybinė grupė visus mokytojus šį rytą pasitiko su šypsena, gražiais palinkėjimais bei dovanomis. Bet didžiausią dovaną Mokytojams įteikė vaikai ir tėveliai, nustebindami savo muzikiniais kūriniais, kurie mus nukėlė į vaikystę, mokslo metus bei studijas, pasirinkus pedagogo profesiją. Blogas oras ar kitos negandos nesugadino Mokytojų nuotaikos, tik dar labiau sustiprino jausmą, kad tai, ką mes darome, darome iš širdies… Su Mokytojo diena visus: ir mokytojus, ir tėvelius, ir vaikus… nes mes vieni iš kitų mokomės kiekvieną dieną!