2 sudedamųjų dalių braškių nuskusto ledo receptas

Sledo desertai toli gražu nėra naujiena. Paimkime, pavyzdžiui, kakigorį – japonišką nuskustą ledo desertą, patiekiamą su saldintu kondensuotu pienu – jis gyvuoja daug ilgiau, nei aš prisimenu. Tą patį daugelis galėtų pasakyti apie tuos ryškiaspalvius sniego spurgus Amerikoje. Kad ir kokiu būdu jie būtų patiekiami, galime sutikti, kad nuskusti ledukai yra karštos vasaros dienos sinonimas. Jie taip pat yra nepriekaištingi.

Beje, jei norite paįvairinti savo šaldytus desertus su beaucoup skoniu ir dar daugiau je ne sais quoi Šią vasarą įdėdami minimalių pastangų, pasakykite „bonjour“ pagal šį paprastą, maistingų medžiagų turintį braškių ledo receptą. Šis skanėstas yra protingas būdas pasinerti į papildomą vaisių porciją karštą vasaros dieną, be to, jis yra ypač gaivus ir prisotintas šviežių vaisių skoniu.

Išmokite iš anksto pasigaminti braškių ledo (arba bet kokio jums patinkančio vaisiaus) – visa tai iš keturių ar mažiau ingredientų.

Kaip pasigaminti braškių nuskusto ledo receptą naudojant du ingredientus

Frankie Gaw, socialinėje žiniasklaidoje geriau žinomas kaip @littlefatboyfrankie, neseniai „TikTok“ pasidalijo savo paprastu keturių ingredientų braškių nuskustu ledo desertu ir galima sakyti, kad tai akimirksniu sulaukė sėkmės. Per pastarąsias kelias savaites vaizdo įrašas sulaukė didžiulių 4,5 milijono peržiūrų ir daugiau nei 400 000 paspaudimų. Ar užuodžiame karščiausio vasaros viruso receptą? Ženklai aiškiai rodo, kad taip.

@littlefatboyfrankie Braškių nuskustas ledukas 🍧🍓 Jums tereikia šaldytų uogų ir trintuvės! #virtuvėshacks #braškės #desertai #vaisiai #fyp #foryou #letseat ♬ Sunshine – WIRA

Nuskusto braškių ledo gamyba nuo nulio priklauso nuo technikos. Būtent sutarkuoti šaldytus vaisius – šiuo atveju braškes – naudojant Microplane Classic Zester Grater (kuri „Amazon“ parduodama tik už 15 USD). Vaizdo įraše Gaw ant dubens atsargiai sutarkuoja apie puodelį šaldytų braškių, kol atsiranda šaldytų vaisių kauburėlis, primenantis pūkuotą ką tik kritusio sniego (arba nuskusto ledo) krūvą. Atsargiai: jūsų pirštai gali šiek tiek atšalti, kai tvarkote vaisius, todėl, jei turite, rekomenduojame naudoti maistui tinkamas pirštines. Dar geriau, sutarkuokite vaisius virtuviniu kombainu – tiesiog būkite švelnus. Galiausiai, norėdamas dar labiau pasaldinti šaldytus vaisius, „Gaw“ užpila šaukštą kondensuoto pieno. Viskas. Kas gali būti saldžiau?

Na. Jei norite tikrai pasimėgauti, nepraleiskite svarbiausios bet kokio gero ledų stiliaus deserto dalies – priedų. Tokiu atveju Gaw, prieš įsigilindamas, prideda susmulkintų žemės riešutų, pabarsčius juodųjų sezamų sėklų ir keletą mėtų lapelių papuošimui (žinoma, nebūtina). Jo tikra tyro džiaugsmo reakcija, kai jis leidžia slaptam žodeliui ištrūkti iš burnos. didysis degustacijos atskleidimas. Nereikia nė sakyti, kad iškart po vaizdo įrašo peržiūros norėsite pabandyti pasigaminti šį skanų desertą.

Kiti nuskusto ledo receptai, kuriuose naudojami šaldyti vaisiai

Kadangi lengvas naminis desertas labai išpopuliarėjo, žmonės ėmėsi originalų receptą patobulinti ir pritaikyti pagal savo poreikius. Reaguodama į originalų Gaw vaizdo įrašą, receptų kūrėja Carolina Gelen sukūrė (nealkoholinę) piña colada deserto versiją. Norėdami tai padaryti, ji pradeda į stiklinę sutarkuoti šaldytų ananasų ietis. Tada ji užpila saldintu kondensuotu kokosų pienu ir skrudintomis kokoso drožlėmis.

@carolinagelen ib @Frankie Gaw nuskustas ananasų ledukas su kokosu #pinacolada #vasara #desertas #shavedice ♬ Sekmadienis – HNNY

Geriausia šio nuskusto ledo deserto dalis yra ta, kad pasirinkimų tikrai neribota. Nemėgstate ananasų? Jokiu problemu. Galite naudoti beveik bet kokius pasirinktus vaisius, kuriuos galima užšaldyti ir tarkuoti. Pagalvokite: mangai, persikai, kantalupa ar net bananai – viskas, kas yra pakankamai didelė, kad būtų galima sutarkuoti ant Microplane. Norėdami gauti papildomų drėkinimo taškų, naudokite kai kuriuos labiausiai drėkinančius maisto produktus, idealiai tinkančius karštai vasaros dienai. (Ar žinojote, kad arbūzą sudaro 92 procentai vandens ir jame yra daug vitaminų C ir A, taip pat magnio?)

Be to, ar iš vakarėlio lėkštės liko papildomų vaisių ar tokių, kurie suges per artimiausias kelias dienas? Užšaldykite patys. Norėdami tai padaryti, įsitikinkite, kad jis buvo nuplautas ir kruopščiai išdžiovintas. Tada ant kepimo skardos, išklotos pergamentu, tolygiai paskirstykite vaisius ant vieno sluoksnio, neliesdami vienas kito. Tada įdėkite jį į šaldiklį. Kai jie visiškai užšals, nedvejodami perkelkite šaldytus vaisius į šaldiklyje tinkamą indą, kad sutaupytumėte vietos.

Atraskite RD mėgstamiausius drėkinamuosius maisto produktus vasarą: