3 Hipoalerginiai veido prausikliai, kuriuos mėgsta dermatologas

Dabar, kai išgyvename alergijos sezoną (ir jaučiame niežtinčias akis ir sudirgusią odą), pastaruoju metu paieškų pagal terminą „hipoalerginis veido prausiklis“ buvo didžiausias. Teoriškai prasminga norėti rasti formulę, kuri nesuerzintų jūsų odos, kai jau susiduriate su kitas erzinantys alergijos simptomai… bet iš tikrųjų šis terminas visai nieko nereiškia.

„Deja, nėra standartinio hipoalerginio apibrėžimo“, – sako Ivy Lee, MD, sertifikuotas dermatologas Pasadenoje, Kalifornijoje. „Paskutinį kartą Maisto ir vaistų administracija (FDA) peržiūrėjo šį terminą 1975 m. Tačiau ji teigia, kad yra keletas puikių veido prausimo priemonių tiems, kurių oda yra alergiška, jautri ir (arba) sudirgusi.

Iš tūkstančių veido prausimo priemonių daktaras Lee rekomenduoja „CeraVe“ drėkinamąjį veido prausiklį (14 USD), „CeraVe Foaming Facial Cleanser“ (14 USD) arba „Vanicream Gentle Facial Cleanser“ (9 USD). Abu „CeraVe“ variantai yra pagaminti iš trijų pagrindinių keramidų, padedančių išlaikyti natūralų odos barjerą, hialurono rūgštį – drėkinti ir niacinamidą – raminti. Drėkinamoji versija geriausiai tinka tiems, kurių oda yra sausa (ir turi Nacionalinės egzemos asociacijos pripažinimo antspaudą), o putojanti versija – normaliai ir riebiai odai. Vanicream valiklis yra be muilo ir buvo sukurtas specialiai tiems, kurių oda yra jautri, taip pat turi egzemos priėmimo antspaudą ir jame nėra daug įprastų dirgiklių, tokių kaip sulfatai, dažiikliai, kvapiosios medžiagos, maskuojantys kvapai, lanolinas, parabenai ir formaldehidą atpalaiduojančios medžiagos.

Kai tik gausite švelnų veido prausiklį, kuris jums patinka, daktaras Lee sako, kad būkite paprastas, kol jūsų oda nurims. „Nuplaukite veidą vieną ar du kartus per dieną šiltu vandeniu“, – sako ji. „Toliau nusausinkite minkštu rankšluosčiu. Tada patepkite švelniu drėkinamuoju kremu.” Jei jums reikia poilsio, Dr. Lee mėgsta „Avène Hydrance Optimale“ lengvą drėkinamąjį kremą (35 USD) tiems, kurie linkę į spuogus ir užsikimšusias poras, ir „Avène Hydrance Rich“ drėkinamąjį kremą (35 USD) tiems, kurių oda yra sausa. Abu yra pagaminti iš Avène terminio šaltinio vandens, kad nuramintų, suminkštintų ir nuramintų odą.