5 virškinimo trakto patvirtinti užkandžiai, kurie priverčia tuštintis

Fšiek tiek atsitraukęs? Pasak Peytono Berookimo, MD, MA, FACG, AGAF, Beverli Hilse įsikūrusio gastroenterologo, užsigerti keliais žarnynui nekenksmingais užkandžiais gali būti kaip tik viskas, kas padės susitvarkyti. traktas sekti (skaitykite: padėti jums kakti).

Dr. Berookim užkandžių rinkinys, padedantis jums valgyti, apima įvairius skanėstus – nuo ​​užkandžių batonėlių iki jogurto iki daržovių traškučių. Bet ką jie visi turi bendro, gali kilti klausimas? Visuose juose yra žarnynui nekenksmingų komponentų – nuo ​​skaidulų, skatinančių sveiką virškinimą, iki probiotikų, kurie padeda maitinti gerąsias žarnyno bakterijas. Taigi, jei užkandžiai yra jūsų visų laikų mėgstamiausi, galbūt norėsite pasiklausyti ir paruošti pirkinių krepšelius.

5 populiariausi žarnynui naudingi užkandžiai, skatinantys reguliarumą

1. BelliWelli

Dr. Berookim sąrašo viršuje yra BelliWelli užkandžių batonėliai, kurie yra veganiški ir be glitimo. „Šie batonėliai yra kepti ir juose nėra perdirbtų grūdų, pieno produktų ar kitų žarnyną sunkinančių medžiagų“, – sako dr. Berookimas. Be to, jis pažymi, kad kiekvienas batonėlis, kurio skoniai yra, pavyzdžiui, braškių pyragas, cinamono sūkurys ir gimtadienio tortas, yra pagaminti iš ingredientų, kurie skatina sveiką virškinimą ir reguliarumą. Būtent, avižos, natūralūs probiotikai, skaidulos ir imbieras.

„Kitas skirtumas yra tai, kad batonėliai yra sertifikuoti Monash mažai FODMAP, o tai reiškia, kad juose nėra sunkiai virškinamo cukraus, kuris dažnai sukelia skausmingas dujas tiems, kurių žarnynas jautrus“, – sako dr. Berookimas. Iš esmės jie yra puikus užkandis keliaujant visiems, norintiems teikti pirmenybę žarnyno sveikatai.

2. Chobani graikiškas jogurtas

Ne paslaptis, kad probiotikai yra būtini sveikoms žarnyno bakterijoms maitinti, o graikiškame jogurte jų yra labai daug. „Graikiškas jogurtas yra puikus natūralus probiotikas ir padeda palaikyti gerąsias bakterijas, kurios jau gyvena jūsų virškinimo sistemoje, todėl jūsų žarnynas išliks subalansuotas“, – sako daktaras Berookimas.

Dar viena premija užkąsti ant dubenėlio graikiško jogurto? Jame gausu baltymų ir kalcio, kurie būtini kaulų sveikatai. Tiksliau sakant, 16 gramų (32 procentai jūsų dienos vertės) ir 190 miligramų (15 procentų jūsų dienos vertės) trijų ketvirčių puodelio Chobani neriebaus graikiško jogurto porcijoje. Be to, daktaras Berookimas pabrėžia, kad graikiškas jogurtas yra jo mėgstamiausia rūšis, skatinanti sveikesnį žarnyną dėl jo laktozės kiekio. „Renkuosi graikišką, nes jame yra mažiau laktozės nei kituose pieno produktuose ir jis yra švelnesnis skrandžiui“, – sako jis.

3. Back To Nature Harvest Blend Trail Mix

Dr. Berookim sako, kad šis takų mišinys yra puikus pasirinkimas užkandžiams, nes jis gaminamas be pridėtinio cukraus ar druskos, vienoje porcijoje yra penki gramai baltymų ir daug sveikų riebalų. „Joje yra daug naudingų vaisių ir riešutų, tokių kaip razinos, kurios yra skaidulų šaltinis ir, kaip žinoma, padeda sumažinti vidurių užkietėjimą, taip pat moliūgų sėklos, kuriose yra daug magnio ir kurios padeda hidratuoti ir atpalaiduoti virškinimo sistemą, todėl užtikrina reguliarumą. jis sako. FYI, tai taip pat yra puikus salotų užpilas.

4. Off The Eaten Path Avinžirnių daržovių traškučiai

TJO, tekstūra yra viskas, ypač kalbant apie maistą, ir nedaugelis dalykų gali įveikti traškų, traškų užkandį po pietų. Akivaizdu, kad daktaras Berookimas sutinka, nes jam patinka skanauti šiuos daržovių traškučius, pagamintus iš sveikų ingredientų, tokių kaip avinžirniai, pupelės ir saldžiosios bulvės, kurie, jo teigimu, „siūlo puikų augalinių baltymų ir skaidulų šaltinį bei daugybę kitų būtinų maistinių medžiagų“.

5. Nature’s Bakery Figų batonėliai

Jei buvote įsitikinęs, kad figos pateks į gastroenterologo mėgstamiausių užkandžių sąrašą, tai tikrai turėjote pinigų. Kodėl? Pasak daktaro Berookimo, juose yra fermento, vadinamo fikainu, kuris padeda sumažinti vidurių užkietėjimą, ir šie užkandžių batonėliai yra pripildyti jo. „Šie batonėliai yra minkšti, be cholesterolio, GMO ar daug fruktozės turinčio kukurūzų sirupo. Ir jie gaminami iš tikrų vaisių, pavyzdžiui, saulėje prinokusių figų, ir nesmulkintų grūdų, kurie yra puikus skaidulų šaltinis“, – sako jis.

Registruotas dietologas dalijasi geriausiais maisto produktais, kurie padės jums išmatyti: