7 miegui palankių kokteilių receptai, kuriuos reikia pasigaminti šį vakarą

SAr stengiatės užmerkti akis, kurios jums reikia naktis po nakties? Nors atlikus keletą dėmesio vertų mitybos pakeitimų, nebūtinai bus galima išgydyti rimtesnes ligas, tokias kaip nemiga, miegą skatinančių maisto produktų suvartojimas tinkamu laiku (maždaug likus valandai iki nakčiai) gali būti tikras žaidimas. keitiklis prieš miegą.

Tyrimai rodo, kad dieta, kurioje gausu sudėtingų angliavandenių, baltymų ir daug antioksidantų turinčių augalų, yra pagrindinė sveiko miego dalis, o sumaišius kokteilį yra paprastas būdas vienu metu išbraukti iš sąrašo visus tris. Kitos maistinės medžiagos, kurioms pirmenybę teiksite kurdami miegą skatinantį užkandį, pavyzdžiui, kokteilius, yra melatoninas, magnis ir skaidulos. Nors pirmieji du dažnai yra susiję su miegu, tyrimai rodo, kad skaidulos yra susijusios su miego sutrikimų sumažėjimu ir geresne miego kokybe.

Šie miegui palankių kokteilių receptai siūlo puikų makroelementų balansą ir natūralius raminančių mikroelementų šaltinius – taip, įskaitant „didįjį trejetuką“ – melatoniną, magnį ir skaidulas, kurie padeda natūraliai (ir skaniai!) pagerinti jūsų miegą. minučių. Tiesiog atminkite, kad padidėjęs streso lygis, per didelis kofeino vartojimas ir mėlynos šviesos poveikis vėlai naktį gali sutrikdyti jūsų organizmo gebėjimą geriausiai panaudoti šias galingas maistines medžiagas, todėl verta išanalizuoti ir savo dabartinę naktinę rutiną, kad galėtumėte toliau optimizuoti.

7 miegą tausojančių kokteilių receptai kiekvieną savaitės vakarą

Prieš miegą skirtas kokteilis geresniam miegui

Šiuose miegui palankių kokteilių receptuose yra keletas geriausių miegui skirtų maisto produktų, pradedant šiuo skaniu kokteiliu prieš miegą. Kopūstuose ir bananuose gausu triptofano, kuris skatina ramesnį protą ir gerą miegą, o pastarasis yra pilnas magnio, padedančio kovoti su naktiniu neramumu. Linų sėmenyse gausu omega-3 riebalų rūgščių, kurios padeda sumažinti stresą, nerimą ir uždegimus bei skatina sveiką miegą, o kiviai suteikia saldumo, skaidulų ir melatonino, padedančių atsipalaiduoti po įtemptos dienos.

Sveiki, Glow

Gaukite receptą: „Hello Glow“ kokteilis prieš miegą geresniam miegui

Migdolų-vyšnių kokteilis

Aitriosios vyšnios yra vienas iš mūsų mėgstamiausių miego superherojų, o šis receptas yra puikus būdas gauti skanią jų dozę prieš miegą. Jame yra 12 gramų skaidulų ir septyni gramai baltymų, kurie padeda išlaikyti cukraus kiekį kraujyje subalansuotą iki ryto. Migdolai yra dar vienas nepakartojamas geresnio miego herojus, nes juose yra daug melatonino, magnio ir skaidulų, o taip pat yra sveikų riebalų, kad šis receptas būtų užbaigtas.

tartų vyšnių sulčių gėrimų receptai kokteilis
Ambicinga Virtuvė

Gaukite receptą: Ambicingos virtuvės migdolų ir vyšnių kokteilis

Avižinių dribsnių kokteilis

Šio recepto skonis kaip nostalgiškas desertas be cukraus šuolio. Avižos, bananai ir riešutų sviestas užtikrina, kad šiame recepte gausu ląstelienos, melatonino ir magnio, o pridėjus cinamono prideda gardžiai šildančių prieskonių. Jei geriate šį kokteilį prieš pat miegą, galbūt norėsite nedėti neprivalomo klevų sirupo, kad kuo greičiau pasinertumėte į saldžius sapnus, tačiau nedvejodami pasilikite jį, jei mėgstate saldesnius kokteilius.

Gerai padengė Erin Clarke

Gaukite receptą: „WellPlated“ avižinių dribsnių kokteilis

Kivių, ananasų ir špinatų kokteilis

Šis skanus skanėstas privers svajoti apie tropikus, nes gausu melatonino kivių, ananasų ir špinatų. Įdėjus graikiško jogurto, pridedamas slaptas magnio šaltinis (tai vienas geriausių gyvulinės kilmės šaltinių!), o avokadas suteikia šiek tiek sveikų riebalų ir kalio, kad užbaigtų šį naudingą receptą.

Priemiesčio muilo dėžutė

Gaukite receptą: Priemiesčio muilo dėžutės kivių ananasų špinatų kokteilis

PB&J kokteilis

Galbūt tai tik mes, bet manome, kad ši vaikystės klasika dar skanesnė kokteilių pavidalu. Nors šis receptas reikalauja papildomų pastangų su uogų kompotu, vėliau šią savaitę turėsite daug ką užtepti ant migdolų sviesto skrebučio ir ant rytinės avižinės košės. Pochlebyje yra visų žvaigždžių sėklų, riešutų ir skaidulų turtingų vaisių, kurie padeda skaniausiu būdu pagerinti miego kokybę ir trukmę.

Minimalistinis Bakeris

Gaukite receptą: Minimalistinis Baker’s Next-Level PB&J kokteilis

Žalias kokteilis prieš miegą

Šiame recepte naudojamas slaptas ingredientas: atšaldyta ramunėlių arbata, kuri skatina sveiką miegą, streso lygį ir cukraus kiekį kraujyje. Norite užšaldyti melatonino turtingą bananą ir kivi, kad gautumėte tirštesnį, kremiškesnį kokteilį, taip pat galite pridėti šaukštą chia arba linų sėklų, kad padidintumėte baltymų ir riebalų kiekį.

Pienas ir pop

Gaukite receptą: Milk + Pop’s Bedtime Green kokteilis

Miegui palanki kokteilių formulė

Nemėgstate recepto apribojimų? Ši miegui palanki kokteilių formulė suteikia daug vietos, kad galėtumėte kūrybiškai ruošti gėrimą, tuo pačiu užtikrinant geresnį bendrą miegą. Baltymų, skaidulų ir sveikųjų riebalų derinys patenkina tik reikiamą saldumo kiekį.

moliūgų prieskonių kokteilis
Ambicinga Virtuvė