„All-Clad“ visų keptuvių motina pagaliau atnaujinta

„Well+Good SHOP“ mūsų redaktoriai panaudoja savo ilgametę patirtį, kad pasirinktų produktus (nuo odos priežiūros iki savęs priežiūros ir ne tik), kurie jums patiks. Nors mūsų redaktoriai savarankiškai pasirenka šiuos produktus, pirkdami naudodami mūsų nuorodas galite uždirbti „Well+Good“ komisinį atlyginimą. Laimingo apsipirkimo! Naršyti PARDUOTUVĖJE

Kulinarijos pasaulyje „All-Clad“ yra gana didelis dalykas. Nuo pat įkūrimo 1971 m., patvarūs ir nesenstantys puodai ir keptuvės dešimtmečius buvo geidžiamas profesionalių virėjų ir namų virėjų. Žmonės, kurie mėgsta gaminti maistą, tikriausiai jau žino, kad „All-Clad“ nėra pigus ir greitai išparduodamas. (Galų gale, prekės ženklo produktai yra pagaminti iš aukštos kokybės nerūdijančio, 3 sluoksnių surišto plieno, o tai reiškia, kad šilumą paskirsto itin tolygiai ir kiekvieną kartą puikiai paruošia maistą.)

Taip buvo prieš dvejus metus, kai „All-Clad’s Mother of All Pans“ – viena ikoniškiausių „All-Clad“ geriausiai parduodamų keptuvių – buvo išparduota kaip karšti pyragaičiai. 24 valandos. Tarkime, kad jis nebuvo pakankamai greitai papildytas. Jei praleidote galimybę žaisti „Iron Chef“, dabar ne laikas žaisti, nes „Mother of All Pans“ (dabar 150 USD) pagaliau vėl yra sandėlyje. Dar geriau? Tai didžiulė 52 procentų nuolaida!

Kaip rodo pavadinimas, ši universali keptuvė gali padaryti viską. Jame verdamos daržovės, gražiai apkepama mėsa ir sklandžiai ruošiami vieno keptuvės patiekalai, pakankamai dideli didesnėms šeimoms, nes jame telpa iki šešių litrų maisto ir skysčių. Tačiau ši keptuvė tokia mylima yra jos nerūdijančio plieno konstrukcija. Pagaminta iš 18/10 nerūdijančio plieno, ši keptuvė puikiai gamina patiekalus, tolygiai paskirstydama liepsnas ir gamins viską, ką plakate virtuvėje. Jis taip pat yra trijų sluoksnių, o tai reiškia, kad jis turi tris nerūdijančio plieno sluoksnius, todėl jį lengviau greitai paruošti ir ilgiau išlaikyti šilumą. Iš esmės tai trijų sluoksnių nerūdijančio plieno sumuštinis.

Norėdami greičiau išvirti arba išvirti makaronus, tiesiog uždenkite keptuvę pridedamu dangčiu. Taip pat galite neštis savo skanius saldumynus į orkaitę ir broilerį; keptuvė taip pat tinka orkaitėje ir broileryje iki 600 laipsnių pagal Farenheitą.

„All-Clad“ keptuvės yra ne tik patvirtintos virėjos, bet ir sulaukia klientų susidomėjimo. „Iš pradžių žiūrėjau skeptiškai, bet ši keptuvė tikrai yra visų keptuvių motina“, – sakė vienas abejotinas „All-Clad“ pirkėjas. „Gamindamas didelei šeimai, visada stengiausi rasti tobulo dydžio keptuvę. Tai atitinka žymę. Taip pat kepa tolygiau, ir man nereikia jaudintis, kad danga galiausiai nusidėvės. Vieno naudojimo metu aš dabar naudokite jį kasdien viskam. Premija, jame užtenka padažo ir padažo labai alkanai miniai.”

Pasitikėkite mumis ir klientais, kai sakome, kad ši keptuvė moka šerti. Pirkite jį dabar už 160 USD nuolaidą, kad jūs ar jūsų svečiai neliktų alkani.

Mūsų redaktoriai savarankiškai pasirenka šiuos produktus. Pirkdami naudodami mūsų nuorodas galite uždirbti „Well+Good“ komisinį atlyginimą.