„Allbirds“ išparduoda „Slaptą“ su 40 % nuolaida perkamiems produktams

„Well+Good SHOP“ mūsų redaktoriai panaudoja savo ilgametę patirtį, kad pasirinktų produktus (nuo odos priežiūros iki savęs priežiūros ir ne tik), kurie jums patiks. Nors mūsų redaktoriai savarankiškai pasirenka šiuos produktus, pirkdami naudodami mūsų nuorodas galite uždirbti „Well+Good“ komisinį atlyginimą. Laimingo apsipirkimo! Naršyti PARDUOTUVĖJE

Jau žinote, kad mums patinka įžymybių batų akimirka. Kaip tada, kai praėjusiais metais Meghan Markle avėjo tuos madingus sandalus su žiedais ir įrodė, kad papuošalai ant kojų *gali* būti puikūs? Taip. Iš karto įtrauktas į mūsų krepšelius. Ir kai Jennifer Lawrence įrodė, kad baleto buteliai tikrai sugrįžo ir gali būti dėvimi beveik prie kiekvienos aprangos? Greitai atsisakėme kulnų ir smailių plokščių.

Dabar, kai tuos batus 1) mėgsta daugybė A kategorijos žmonių, 2) jie neįtikėtinai pralaidūs prakaituojančioms kojoms ir 3) parduodami su net 40 procentų nuolaida? Pfft. Mūsų kredito kortelės jau išleistos. Štai paimk mūsų pinigus.

Kalbame apie „Allbirds“, kuri šiuo metu vykdo visiškai slaptą išpardavimą su įžymybių patvirtintų sportbačių ir batų atsargomis beveik perpus pigiau. Jei atkreipiate dėmesį, kaip ir mes, įžymybės jau daugelį metų dėvi Naujojoje Zelandijoje sukurtą avalynės prekės ženklą; Ją pastebėjo Jennifer Garner, Kate Hudson, Lucy Hale ir Hillary Duff, tai tik keletas. Tai nenuostabu – „Allbirds“ uolos. Jis geriausiai žinomas dėl itin kvėpuojančių vilnos (taip, vilnonių) sportbačių, kurie natūraliai pritaiko pėdų šilumą prie aplinkinės temperatūros, o karštyje palaiko vėsą, o šaltyje – šilumą. Tačiau jame taip pat yra daug kitų šaunių smūgių. Pavyzdžiui, praėjusiais metais Ispanijoje Eva Longoria buvo pastebėta sūpuojanti kitą vėjuotą batą – eukalipto pagrindu pagamintą „Tree Dasher“ (94 USD). Panašiai Camila Cabello 2022 m. sausio mėn. treniruotėje su drauge Jenna Willis avėjo šio prekės ženklo bėgimo sportbačius.

Nesvarbu, kieno žvilgsnio bandote suvaldyti, jis tikriausiai šiuo metu parduodamas „Allbirds“. Slinkite, kad apsipirktumėte perkamiausius šio prekės ženklo produktus, kuriems dabar taikoma iki 40 procentų nuolaida, ir pasirūpinkite savo kojomis taip, kaip jos nusipelnė.

„Allbirds“, „Wool Runners“ – 64,00 USD

Iš pradžių 110 USD, dabar 64 USD (nuolaidos skiriasi pagal spalvą)

Galimi dydžiai: 5-11

Pasitikėk mumis – vilna *yra* itin pralaidi orui ir natūraliai termoreguliuojanti, todėl visais metų laikais jūsų pėdos palaiko tobulą temperatūrą. Tikriausiai todėl tiek daug įžymybių, kaip JLaw, Dua Lipa, Lucy Hale ir Emma Watson, bėgant metams buvo pastebėtos sūpuojančių porą eidamos reikalus, lankydamosi sporto salėje ir mėgaudamosi lauke. Įsigykite porą „plaukiojančios mėtų“, „klestančios žalsvai mėlynos spalvos“ arba „lux beige“ spalvos su 40 procentų nuolaida dabar ir pažiūrėkite, dėl ko kyla triukšmas.

„Tree Dashers 2“ – 94,00 USD

Iš pradžių 135 USD, dabar 94 USD (nuolaidos skiriasi pagal spalvą)

Galimi dydžiai: 5-11, pusės dydžių

Jei šią vasarą norėtumėte dėvėti ką nors kita ant apskrudusių kojų pirštų, į krepšelį įdėkite porą „Tree Dashers“, kurios vilną iškeis į erdvų eukalipto pluoštą. Juos mėgsta A-listės, pvz., Mila Kunis, Kristen Bell, Eva Longoria ir Kate Bosworth, ir mes taip pat jas mėgstame – kiekvienas snapas pagamintas su kampuotu kulnu, kad jūsų kulkšnis neslystų ir neslystų vaikštant ir bėgiojant. Ir jie yra tvarūs, juose yra geresnių planetai medžiagų – nuo ​​nėrinių iki padų. Kai kurios spalvos, pvz., „plūduriuojanti rožinė“ ir „liukso violetinė“, sumažintos iki 94 USD, o kitos, tokios kaip ryški „klesti žalsvai mėlyna“ ir vasariška „rad rust“, sumažintos atitinkamai iki 99 USD ir 119 USD.

„Tree Pipers“ – 64,00 USD

Iš pradžių 105 USD, dabar 64 USD (nuolaidos skiriasi pagal spalvą)

Galimi dydžiai: 5-11

„Tree Pipers“ yra šiek tiek įprastesni, pagaminti iš to paties gaivaus eukalipto pluošto, kuris vėsins jūsų kojas pakilus temperatūrai, tik ne tokie sportiški batai. Dėl žemo profilio silueto ir universalios išvaizdos jie puikiai tinka kelionėms, juos galima skalbti mašinoje, todėl po ilgos kelionės galite nuplauti nešvarumus prieš kitą nuotykį.

Tree Lounge – 79,00 USD

Iš pradžių 100 USD, dabar 79 USD (nuolaidos skiriasi pagal spalvą)

Galimi dydžiai: 5-11

Arba visai praleiskite raištelius ir įsėskite į Tree Loungers. Tai, ko jiems trūksta raištelių, kompensuoja patogiai; Čia yra kvėpuojantis viršutinis sluoksnis, šoktelėjęs cukranendrių pagrindu pagamintas vidpadis ir atraminis ricinos pupelių vidpadis, užtikrinantis patogumą. Tokios spalvos kaip „alyvinė“ ir nuotaikingas „gilus smaragdas“ yra nuvertintos iki 79 USD, o „perkanti rožinė“ ir „liukso rožinė“ spalvos yra dar pigesnės.

„Tree Breezers“ – 79,00 USD

Iš pradžių 100 USD, dabar 79 USD (nuolaidos skiriasi pagal spalvą)

Galimi dydžiai: 5-11, pusės dydžių

ICYMI, baleto šlepetės smarkiai sugrįžo. Nors mes visiškai slogavome dėl JLaw smailios poros iš The Row, Tree Breezers yra puikus, plaunamas apgaulė (kurie yra apie 700 USD pigesni, t. y.). Jie yra tvaresni ir draugiškesni gyvūnams, palyginti su „The Row“ dizainerių butais. su ekologiškomis medžiagomis, tokiomis kaip eukalipto pluoštas, Tencel (kuris gaunamas iš medienos plaušienos) ir kai kurių stilių vilna. Pirkite porą už 79–69 USD, priklausomai nuo spalvos.

Augalų „Pacers“ – 109,00 USD

Iš pradžių 135 USD, dabar 109 USD (nuolaidos skiriasi pagal spalvą)

Galimi dydžiai: 5-11

„Plant Pacers“ varomi – jūs atspėjote – augalai. Šie 100 procentų veganiški sportbačiai yra pagaminti iš „Allbirds“ pirmos kartos augalinės odos, pagamintos iš natūralios gumos, augalinių aliejų ir kitų žalių šalutinių produktų mišinio. Tai prašmatnūs gatvių sportbačiai, kuriuos lengva apsiauti, kai norite apsiauti šiek tiek puošnesnius nei bėgimo sportbačiai, bet vis tiek norite būti patogūs. Mūsų mėgstamiausia yra „natūrali balta”, kuri puikiai tinka vasarai, nors mėtų „svajinga žalia” yra antroje vietoje.

Mūsų redaktoriai savarankiškai pasirenka šiuos produktus. Pirkdami naudodami mūsų nuorodas galite uždirbti „Well+Good“ komisinį atlyginimą.