Ar turėčiau tepti pagrindą prieš korektorių ar po jo?

„Well+Good SHOP“ mūsų redaktoriai panaudoja savo ilgametę patirtį, kad pasirinktų produktus (nuo odos priežiūros iki savęs priežiūros ir ne tik), kurie jums patiks. Nors mūsų redaktoriai savarankiškai pasirenka šiuos produktus, pirkdami naudodami mūsų nuorodas galite uždirbti „Well+Good“ komisinį atlyginimą. Laimingo apsipirkimo! Naršyti PARDUOTUVĖJE

Pagrindas ir korektorius yra tam, kad sukurtumėte norimą veido spalvą. Žaiskite su kiekvienu, kad atkreiptumėte dėmesį į savo skruostikaulius, pažadintumėte paakius, užmaskuokite hiperpigmentaciją ir dar daugiau. Bet kad visa tai padarytumėte, tepkite makiažo pagrindą prieš maskuojamąją priemonę ar po jos? Pasak Emily Amick, garsenybės makiažo meistrės Niujorke, tai tikrai priklauso nuo asmeninių pageidavimų ir įvaizdžio, kurį bandote sukurti.

„Nėra jokių taisyklių! Eksperimentavimas su įvairiomis technikomis, kad gautumėte norimą išvaizdą, yra geriausias būdas rasti „tinkamą” būdą tu,“ sako Amick. „Čia tikrai nėra teisingo ar neteisingo atsakymo. Tai 100 procentų priklauso nuo jūsų pageidavimų, įpročių ir to, kaip jaučiatės patogiausi darydami makiažą.

Taigi giliai įkvėpkite ir žinokite, kad negalite suklysti. Tačiau nesijaudinkite, jei norite šiek tiek daugiau patarimų, nepaliksime jūsų labai nepatenkinamo atsakymo „Ar tu! Amick yra čia, kad suskirstytų kiekvieno metodo privalumus ir trūkumus.

Kaip išsiaiškinti, ar reikia tepti makiažo pagrindą prieš ar po maskavimo

Kuo skiriasi makiažo pagrindas ir maskuoklis?

Pagrindas ir maskuoklis yra veido priežiūros produktai, tačiau jūsų kasdienybėje atlieka skirtingus vaidmenis. Pagrindas paprastai yra storesnis nei maskuojantis ir suteikia sunkesnį padengimą. Renkantis pagrindo atspalvį, pasirenkate tokį, kuris atitiktų jūsų odos atspalvį. Užtepus visą paviršių, vidutinio ir didelio dengiamumo pagrindas gali sukurti šiek tiek plokščią drobę, nes labiau dengiantis pagrindas gali sulieti natūralų odos matmenį. Odos atspalviai ir švelniai dengiantys pagrindai prideda odai pigmento, kuris suvienodina veido spalvą, o kartu išryškėja natūralus odos gylis.

Kita vertus, maskuoklis iš esmės yra visų amatų šaltinis. Naudokite šiek tiek šviesesnį atspalvį nei jūsų oda, kad paryškintumėte aukščiausias veido vietas (kur pateka saulė), pvz., po akimis, kaktos vidurį, nosies tiltelį ir (arba) smakro vidurį. . Naudokite atspalvį, gilesnį nei jūsų oda, kad padidintumėte apatinius veido taškus (galvokite apie šešėlius), pvz., skruostikaulius, žandikaulio liniją ir kaktą. Naudokite to paties atspalvio kaip jūsų oda, kad padengtumėte tamsias dėmes, spuogus ir kt.

Nors yra tiek daug variantų, ką galite padaryti su kiekvienu, galite padaryti tiek daug arba tiek mažai, kiek norite. Viskas apie žaidimą ir linksmybę!

Privalumai ir trūkumai pirmiausia tepant pagrindą

Tai yra mėgstamiausias Amick taikymo būdas, be to, jis yra pats tinkamiausias pradedantiesiems.

„Pagrindo tepimas pirmiausia yra mano mėgstamiausias metodas, tik todėl, kad pastebėjus, kaip gerai makiažo pagrindas dengia ir išlygina odą, dažnai reikia mažiau maskuojamųjų priemonių“, – sako ji. „Esu „mažiau-yra daugiau“ mergina, todėl manau, kad jei norite natūralesnės išvaizdos, tai yra geras būdas apsisaugoti nuo persistengimo.

Pirmą kartą tepdami makiažo pagrindą, dažnai įsipareigojate atlikti visą veidą. Kadangi maskuoklis skirtas tepti tik tam tikrose dėmėse, galite pastebėti, kad užtepę jį iš pradžių galėsite tepti mažiau (arba visai ne) pagrindo, kad atrodytumėte itin natūraliai – daugiau apie tai kitame skyriuje.

Norėdami užtepti pagrindą, šepetėliu arba drėgna kempinėle užtepkite ploną pagrindo sluoksnį ant viso veido ir kaklo ir, jei norite, pastatykite iš ten. Šiuo metu aš be galo myliu Laura Mercier Real Flawless Weightless Perfecting Foundation (48 USD). Apdaila yra tokia, tarsi odos atspalvis ir makiažo pagrindas būtų kūdikis, siūlantys lengvą, sukonstruojamą padengimą, leidžiantį odai kvėpuoti.

Privalumai ir trūkumai, pirmiausia tepant maskuoklį

„Pirmiausia korektorius gali būti puikus būdas „nupiešti“ kartu su kreminiu kontūru, skaistalais ir bronzantais“, – sako „Amick Underpainting“ yra šimtmečius naudojama technika, tačiau neseniai išpopuliarėjusi „TikTok“.

„Underpainting“ yra klasikinė makiažo technika, kai prieš darydami pagrindą sukuriate veido struktūrą ir gylį“, – sako Mary Irwin, garsenybių makiažo meistrė, dirbanti šioje srityje beveik du dešimtmečius. „Tai labai sena technika, kurią pirmą kartą naudojo tapytojai, ypač aliejiniai tapytojai! Ji suteikia odai daug gylio ir gali atrodyti natūraliau nei įprasta technika.”

Amick sako, kad šis metodas leidžia jums „tikrai iškirpti ir paryškinti norimas sritis naudojant maskavimo priemonę, o tada sulieti ir sumaišyti naudojant pagrindą ant viršaus“. Tai padeda sukurti tikrai subtilų švytėjimą iš vidaus.

„Aš taip pat esu didžiulis gerbėjas naudoti tik maskuojamąją priemonę ir naudoti pagrindą kartu“, – sako Amick. „Dažnai matau, kad jei paslėpsiu visose tinkamose vietose, man visai nereikia pagrindo, o tai yra puikus būdas šiek tiek pailsėti, o oda atrodo skaisčiai ir gaiviai!”

Užtepkite maskuoklį šepetėliu arba aplikatoriaus antgaliu ir ištrinkite drėgna kempine, šepetėliu ar pirštais. Amickas yra didžiulis Danessa Myricks Vision Cream Cover gerbėjas (22 USD). Tai pilnai dengiantis maskuoklio ir pagrindo hibridas ir šiek tiek eina ILGA. Taikykite tik šiek tiek ten, kur norite. Jei norite kažko aiškesnio, mano pasirinkimas visada yra „Kosas Revealer Concealer“ (30 USD). Jis lengvas, vidutiniškai dengiantis ir itin kreminis.

Mūsų redaktoriai savarankiškai pasirenka šiuos produktus. Pirkdami naudodami mūsų nuorodas galite uždirbti „Well+Good“ komisinį atlyginimą.