„Birkenstock“ ir „Teva“ yra patvariausi sandalai – štai kodėl

„Well+Good SHOP“ mūsų redaktoriai panaudoja savo ilgametę patirtį, kad pasirinktų produktus (nuo odos priežiūros iki savęs priežiūros ir ne tik), kurie jums patiks. Nors mūsų redaktoriai savarankiškai pasirenka šiuos produktus, pirkdami naudodami mūsų nuorodas galite uždirbti „Well+Good“ komisinį atlyginimą. Laimingo apsipirkimo! Naršyti PARDUOTUVĖJE

Kalbant apie patvarius ir palaikančius basutes, jūs esate arba komanda Teva, arba komanda Birkenstock, ir, anot podiatrų, tai teisėtai. Šie populiarūs sandalų prekės ženklai yra žinomi dėl savo aukštos kokybės ir ilgaamžės konstrukcijos – neseniai jie abu pelnė vietas „Reddit“ „Buy It for Life“ sąraše, tačiau jie taip pat gali pasigirti keletu patogiausių sandalų stilių dėl tam tikrų kojelių savybių. ir dizaino detalės, kuriomis prisiekia podiatrai.

Nesvarbu, ar ieškote geriausių sandalų, kurie tarnaus jums visą gyvenimą, ar galvojate, ko ieškoti dėvėdami atraminį sandalą, mes dalinamės vidiniu samčiu, kodėl podiatrai mėgsta „Teva“ ir „Birkenstock“.

Ar Birkenstocks teikia gar parama?

„Apskritai, Birkenstocks yra patogūs ir palaiko“, – sako dr. Bruce’as Pinkeris, sertifikuotas podologas. Palyginti su kitais sandalais, Dr. Pinker teigia, kad Birkenstocks turi unikalesnę padą su įduba po pirštais, kurios kai kuriems atrodo neįtikėtinai patogios. Be šios palaikymo funkcijos, gydytoja Nelya Lobkova, sertifikuota podologė, teigia, kad Birkenstock ikoninė tvirta kamštinė pėda ir gilus kulno kaušelis užtikrina vidurinį ir šoninį lanką bei suteikia kulkšnies stabilumo.

Tai sakydama, daktarė Lobkova pažymi, kad atskira pėda kai kuriems gali jaustis nepatogiai. „Arkos atrama turi papildomą padikaulio atramą, kuri yra puiki, tačiau kai kuriems žmonėms tai atrodo nepatogu, nes jie jaučia „guzį“ netinkamoje vietoje“, – aiškina ji. Dėl šios priežasties ji rekomenduoja išbandyti įvairius stilius, kad rastumėte patogiausią jūsų pėdos formai.

Kokio tipo sandalai tinka jūsų kojoms?

„Birkenstock“ ir „Teva“ sandalai laikomi tvirtais ir patogiais, todėl jie abu yra puikus pasirinkimas vasariniams batams. „Tevas turi gana minkštą pėdą su įmontuota lanko atrama, kuri gali būti patogi žmonėms, kuriems reikia papildomos atramos“, – sako daktarė Alissa Kuizinas, sertifikuota podologė. „Birkenstocks“ turi labiau suformuotą ir tvirtą pėdą, kuri kai kuriems atrodo itin patogi ir palaikoma.

„Tai gali būti naudinga žmonėms, kuriems reikia papildomos paramos ir kurie negali toleruoti plokščių ar lankstesnių batų [such as Tevas]“, – sako daktaras Kuizinas. Ji pažymi, kad „Birkenstock“ basutės taip pat turi plačią pirštų dėžę, kuri yra naudinga tinkamai pėdos funkcijai vaikštant.

Kai reikia pirkti labiausiai palaikančias basutes, Dr. Pinker sako, kad reikia ieškoti sandalų su kulkšnies dirželiais, kurie suteiktų papildomos atramos ir stabilumo. „Dirželiai yra labai naudingi, nes leidžia geriau priglusti ir todėl gali būti patogesni vaikščioti.” Nors ne visi jų stiliai turi kulkšnies dirželį, „Birkenstock“ ir „Teva“ turi sandalų stilių su kulkšnies dirželiais, užtikrinančiais tinkamą atramą, stabilumą ir patogumą. Be dirželių, Dr. Pinker taip pat sako, kad reikia pažvelgti į padą ir užtikrinti, kad būtų pakankamai sukibimo, kad būtų išvengta paslydimo (o tai ypač svarbu nešiojant juos aplink baseiną).

Prieš tai dalinamės podiatro patvirtintais „Birkenstock“ ir „Teva“ sandalais, kad galėtume svyruoti šią vasarą.

Podologo patvirtintos Birkenstock basutės

birkenstock arizonos platforma

Birkenstock Arizona platforma – 130,00 USD

Kai galvojame apie „Birkenstocks“, iš karto įsivaizduojame klasikinį Arizonos stilių, kuris yra įvairių medžiagų ir dizaino, įskaitant itin lengvus ir patogius EVA sandalus. Dr. Lobkova sako, kad „Arizona Platform“ sandalai iš tikrųjų yra vienas iš jos mėgstamiausių „Birkenstock“ stilių, nes jie turi „maksimalią amortizaciją vasarai ir prideda lanko atramą, nes jūs negalite įdėti savo ortotikos į savo sandalus“.

Galimi dydžiai: 5-11,5 (pusių dydžių)

Spalvos: 1

Taip pat galima įsigyti „Vegan Platform“ už 110 USD.

gizeh

Birkenstock Gizeh – 55,00 USD

Perkant basutes, podiatrai rekomenduoja rinktis juosteles su kulkšnies dirželiais, ypač todėl, kad kai kurie sandalai, pavyzdžiui, šlepetės, gali lengvai nuslysti. „Birkenstock Gizeh“ sandalai yra puikus pasirinkimas šilto oro avalynei, nes turi tokią pat palaikomąją kamštinę pėdą, kaip ir mėgstamų Arizonos stilių, su papildoma atrama dirželiuose tiems, kurie nori sandalo be dirželio prie kulkšnies. „Sandalų dirželio išdėstymas yra pranašesnis už standartinius šlepetus, skirtus kulkšnies ir kulno stabilizavimui“, – sako dr. Lobkova.

Galimi dydžiai: 4-14,5 (pusių dydžių)

Spalvos: 15+

Milanas

„Birkenstock Milano“ – 140,00 USD

Dr. Kuizino teigimu, „Milano“ yra dar vienas geriausių „Birkenstock“ sandalų stilių, nes „jie turi tvirtą dirželį aplink pėdos viršų ir kulną, kad vaikščiojant batai liktų vietoje“. Šie dirželiai taip pat padės išvengti pirštų ir pėdų raumenų sugriebimo, o tai, pasak dr. Kuizino, suteikia natūralesnį vaikščiojimo būdą ir geresnę pėdos funkciją. Be dirželių, „Milano“ sandalas taip pat turi patogų EVA padą su dideliu sukibimu, kad būtų galima geriau sukibti ir palaikyti vaikštant.

Galimi dydžiai: 5-11,5 (pusių dydžių)

Spalvos: Ribotas

Išbandykite „Birkenstock“ parduotuvę, kad gautumėte daugiau spalvų ir dydžių parinkčių.

Podologo patvirtintos Tevas basutės

tevas

„Teva Original Universal“, 39–41 USD

Kalbant apie Tevą, daktaras Kuizinas sako, kad su originalių universalių basučių pora nesuklysi. „Original Universal“ yra puikus pasirinkimas, nes padas nėra per storas, be to, yra keli dirželiai, laikantys batą ant pėdos, o tai reiškia, kad pėdai nereikės įsikibti ar slysti, kad batas išliktų vietoje. “ – aiškina ji. Be dizaino, sandalai taip pat yra pagaminti iš lengvų medžiagų, kad būtų patogiau, be to, jie turi natūralią arkos formą ant kojos, kad būtų papildoma arkos atrama. Sandalai taip pat turi reguliuojamus dirželius, kad galėtumėte puikiai prisitaikyti, o tai yra būtina pėdos patogumui ir atramai.

Galimi dydžiai: 5-12

Spalvos: 12+

teva uraganas

„Teva Hurricane XLT2“ – 48,00 USD

Iš pradžių 75 USD, dabar 48 USD

Dr. Pinker teigimu, du svarbiausi vasarinių sandalų aspektai yra dirželiai kulkšnims ir geras padų sukibimas, o „Teva Hurricane XLT2“ turi abu. Šie sandalai yra skirti žygiams pėsčiomis, todėl jie turi geriausią sukibimą, be to, jie yra ypač patogūs dėl EVA kojelių. Be to, sandalai yra apdoroti Life Naturals, kuri yra natūrali antimikrobinė medžiaga, kuri apsaugo nuo kvapą sukeliančių bakterijų ir todėl palaiko bendrą pėdų sveikatą.

Galimi dydžiai: 5-14

Spalvos: 12+

teva zymic

Teva ZYMIC, 64–80 USD

Dar vienas geriausių „Teva“ sandalų yra ZYMIC, turintis daug sukibimo ir kulkšnies dirželio atramos pagal Dr. Pinker rekomendaciją. Mums patinka šie sandalai, nes jie ne tik suteikia daug atramos ir stabilumo, bet ir yra itin patogūs ir lengvi, nepaisant madingo stambaus dizaino. Taip yra dėl EVA pado ir iš EVA suformuoto išorinio pado, kuris pasižymi dideliu lankstumu ir beveik nieko sveria (tai tarsi vaikščiojimas debesimis). Sandalai taip pat pagaminti iš minkštos juostos medžiagos, todėl jums nereikės dėl jų jaudintis…