„Bounce Vibe“ nuo pyrago yra pirmasis tokio tipo žaislas

„Well+Good SHOP“ mūsų redaktoriai panaudoja savo ilgametę patirtį, kad pasirinktų produktus (nuo odos priežiūros iki savęs priežiūros ir ne tik), kurie jums patiks. Nors mūsų redaktoriai savarankiškai pasirenka šiuos produktus, pirkdami naudodami mūsų nuorodas galite uždirbti „Well+Good“ komisinį atlyginimą. Laimingo apsipirkimo! Naršyti PARDUOTUVĖJE

Šokinėjimo sąvoka nėra visiškai nesusijusi su seksu. Kūno dalys ir lovos dažnai atšoka per partnerių ir solo seansus. Neseniai išleidusi savo naujausią malonumo produktą, seksualinės sveikatingumo įmonė „Cake“ jūsų seksualinį gyvenimą papildo kitu būdu. Štai: „Bounce Vibe“ (56 USD).

Šis makšties malonumo produktas yra sekso žaislas „du viename“. tiesiog zvimbimas. Dėl šešių pasvertų kamuoliukų korpuso viduje, kurie juda ir juda paspaudus mygtuką, jis taip pat pulsuoja, užleisdamas vietą itin unikaliam pojūčiui. Esu įsitikinęs, kad tai padaryti būtų naudinga daugumai malonumų ieškančių žmonių. Žemiau rasite mano nuoširdžią „Bounce Vibe“ iš pyrago apžvalgą.

Koks yra „Bounce Vibe from Cake“ populiarumas

Vikšrai atrodantis „Bounce Vibe“, padengtas šešių colių turkio spalvos medicininiu silikonu, turi šešis pasvertus kamuoliukus, kurie žaisle gali judėti, o tai gali sukelti keletą nepakartojamų malonumo kupinų pojūčių.

Vibratoriaus režimu šie rutuliukai subtiliai juda apvalkalo viduje, kol jis vibruoja, dvigubai stimuliuodami jūsų vidines karštąsias vietas, pavyzdžiui, G zoną. Tuo tarpu stūmimo režimu rutuliai siūbuoja pirmyn ir atgal, o tai veikiant jaučiasi kaip piršto glostymas. Vulvos savininkams, kurie atsikrato vidinės stimuliacijos, taip pat tiems, kurie domisi G taško, A taško ar mišrių orgazmų tyrinėjimu, ši technologija paverčia Bounce nugalėtoju.

Vulvos savininkams, kurie atsikrato vidinės stimuliacijos, taip pat tiems, kurie domisi G taško, A taško ar mišrių orgazmų tyrinėjimu, „Bounce“ technologija tampa nugalėtoju.

Verta paminėti, kad nei stumdomi žaislai, nei žaislai su sveriančiais kamuoliukais nėra naujiena rinkoje. „Fun Factory“ nuo pirmųjų metų gamino žaislus, kurie stumia (pvz., Stronic G, 170 USD) ir dildo su svertiniais kamuoliukais (pvz., „Bouncer“, 100 USD). Taip pat „b-vibe“ naudoja svertinius rutulius savo „Snug Plug“ (125 USD) analinio kištuko linijoje.

Tačiau pyragas yra pramogų pramonės lyderis, sujungdamas dvi technologijas į vieną žaislą. Ir nepaisant to, kad „Bounce Vibe“ yra pirmasis tokio pobūdžio, kainuojantis 56 USD, jis išlieka labiau prieinamas nei jo pramonės konkurentai, kurių kaina prasideda nuo 100 USD.

Mano patirtis su Bounce Vibe

Aš paprastai nežaidžiu su vidine stimuliacija, kol masturbuojuosi. Kodėl? Na, aš turiu dviejų minučių rutiną, kuri mane veda tiesiai nuo nulio iki miegą sukeliančio orgazmo. Tačiau man patinka karts nuo karto būti gerai prižiūrimo partnerio pirštais. Taigi, kai sužinojau, kad „Bounce Vibe“ gali mėgautis tomis pačiomis erogeninėmis zonomis, kaip ir rankų darbas, susidomėjau.

Aš uždariau savo šunį iš savo kambario, nusirengiau iki skivvies, įsikišau į ausines ir susprogdinau Russą. Kai mano smegenys nustojo fiksuoti mano bakalėjos prekių sąrašą, o kūnas pradėjo pulsuoti iš troškimo, „Bounce Vibe“ suputojau vandens pagrindo lubrikantu ir įsikišau tarp kojų.

Maždaug dviejų su puse piršto apimties „Bounce Vibe“ yra storesnis nei pirštakauliai ar falai, kurie paprastai praeina ir surenka iš manęs 200 USD. Taigi, užuot raumenu jį viduje, leidžiu žaislui pailsėti ties makšties anga. Kiekvieną kartą, kai kamuoliukai šokinėjo žaislo viduje, žaislas stimuliavo sritį. Netrukus pajutau, kaip mano nervų galūnėlės giliai makšties kanale prašosi stimuliacijos.

Įpareigojau, o tada patyriau orgazmą. Taip, tai įvyko taip greitai, kaip numato sakinio struktūra. Buvau maloniai nustebintas.

Taigi, ar „Cake’s Bounce Vibe“ tinka man?

Privalumai

Jei jums patinka skverbtis į makštį, tada taip. Reiškia, jei jums patinka piršti, įsiskverbiantis seksas ar mėgstate vidinį stimuliatorių solo seansų metu, „Bounce Vibe“ turėtų tapti jūsų naujuoju naktinio stalelio budėjimo režimu. Juk žaislas yra specialiai sukurtas elektrifikuoti kiekvieną nervo galą jūsų makštyje, ir tai daro efektyviai ir efektyviai.

Galimi trūkumai

Kalbant apie svarbius įrankio aspektus, nors dauguma makšties vibratorių taip pat gali būti naudojami klitoriui stimuliuoti, „Bounce Vibe“ nėra toks tinkamas išoriniam stimuliavimui, kaip vidiniam. Taigi, tai nėra geriausias pasirinkimas tiems, kurie nori kulminacijos iš klitorio stimuliavimo. Kai bandžiau jį išoriškai, vibracijos, kurias sukelia Bounce, jautėsi gerai, bet kadangi žaislas neturi rankenos ar nevibruojančio komponento, mano ranka, kuri laikė žaislą, nutirpsta, kol galėjau patirti antrą orgazmą. . (Nors, kad būtų aišku, taip, tai daro reiškia, kad jis man suteikė vieną vertą dėmesio klitorio O.)

Be rankenos, jis taip pat neturi platėjančio pagrindo, o tai reiškia, kad jis nėra saugus žaisti analiniu būdu. Tai neoptimalus pasirinkimas žmonėms, ieškantiems išangę stimuliuojančio žaislo arba du viename makšties ir išangės stimuliatoriaus. („Cake“ siūlo puikius analinio žaidimo įrankius, įskaitant „Tush Pops“ (32 USD) arba „Buzzy Butt“ (42 USD).

Vis dėlto grįžtu prie išlaidų. „Bounce Vibe“ iš Cake yra tik ketvirtadalis daugelio prabangių vibratorių rinkoje. Taigi tai puikus pasirinkimas žmonėms, norintiems eksperimentuoti su naujais pojūčiais. Kalbant apie seksą, juk niekada nežinai, jei nepabandai.

Mūsų redaktoriai savarankiškai pasirenka šiuos produktus. Pirkdami naudodami mūsų nuorodas galite uždirbti „Well+Good“ komisinį atlyginimą.