Bruklino paklodės 25 % nuolaida, kaip tik vasarai

„Well+Good SHOP“ mūsų redaktoriai panaudoja savo ilgametę patirtį, kad pasirinktų produktus (nuo odos priežiūros iki savęs priežiūros ir ne tik), kurie jums patiks. Nors mūsų redaktoriai savarankiškai pasirenka šiuos produktus, pirkdami naudodami mūsų nuorodas galite uždirbti „Well+Good“ komisinį atlyginimą. Laimingo apsipirkimo! Naršyti PARDUOTUVĖJE

Iškepkite pyragą ir uždegkite žvakutes, nes Bruklinas savo devintojo gimtadienio garbei rengia išpardavimą. Jie auga taip greitai!

Jei svajojote sukurti „Pinterest“ įkvėptą miegamąjį arba norite pakeisti tuos flanelinius paklodes, kol termometras pradeda kilti, Bruklino gimtadienio išpardavimas jums padės. Dabar iki gegužės 8 d. viskam taikoma 25 procentų nuolaida, įskaitant garsiuosius lapus, kuriais W+G redaktoriai prisiekia, kad sapnai būtų saldūs ir be prakaito. Apsupkite švelnią ekologišką medvilnę, erdvų liną, sodrų šilkmedžio šilką ir sviestinį kašmyrą – visa tai už ketvirtadalį įprastos kainos.

Turint tiek daug gerų dalykų, iš kurių galima rinktis, gali būti sunku susiaurinti, ką parsinešti namo. Štai kodėl mes atlikome sunkų darbą už jus: slinkite, kad sukauptumėte lengvą, neprakaituojančią patalynę, kurią naktį miegosite kaip kūdikis. Tiesiog padarykite tai iki gimtadienio išpardavimo pabaigos gegužės 8 d. Arba, žinote, kol viskas neišparduodama.

Geriausi patalynės pasiūlymai iš Bruklino gimtadienio išpardavimo

Brooklinen lakštų komplektas

Lininių lakštų komplektas (Queen) – 224,00 USD

Iš pradžių 299 USD, dabar 224 USD (kainos skiriasi pagal spalvą ir dydį)

Nežinote, nuo ko pradėti? O kaip su šiomis gražuolėmis. Pagamintas iš 100 procentų lino iš europietiško lino, šis paklodės komplektas išleidžia karštą orą, kai daiktai prakaituoja. Komplekte yra plokščia paklodė, paklodė ir du pagalvių užvalkalai. Vasaros naktys, mes jums pasiruošę.

Galimi dydžiai: Dvynys Kalifornijos karaliui

Spalvos: 5

Organic Percale Core Sheet Set (Queen) – 172,00 USD

Iš pradžių 249 USD, dabar 187 USD (kainos skiriasi pagal spalvą ir dydį)

Nauji „Brooklinen“ ekologiški paklodės *ką tik* gavo sertifikatą, nes yra švelnesni jums ir planetai. Dabar Organic kolekcija yra pagaminta iš 100 procentų GOTS sertifikuotos medvilnės ir yra OEKO-TEX sertifikuota dėl cheminės saugos, todėl galite ramiai miegoti naktį. Jie jaučiasi taip pat gerai, kaip ir originalūs perkalės lakštai, tik jie yra lengvesni visiems, įskaitant Motiną Žemę.

Galimi dydžiai: Pilnas iki Kalifornijos karaliaus

Spalvos: 5

lininis lininis antklodės užvalkalas

Lininis antklodės užvalkalas (pilnas / karalienė) – 221,00 USD

Iš pradžių 295 USD, dabar 221 USD (kainos skiriasi pagal spalvą ir dydį)

Paimkite tai iš mūsų: jūs norėsite atnaujinti į tokį purų kaip šis antklodės užvalkalas. Pagamintas iš OEKO sertifikuoto lino, šis užvalkalas pagamintas be stiprių cheminių medžiagų ir leis jums vėsinti ir patogiai, kai naktimis svyruoja temperatūra. Kartu su atitinkamais lapais norėsite išimti fotoaparatą, nes jis bus vertas „Insta“.

Galimi dydžiai: Dvynys Kalifornijos karaliui

Spalvos: 14

brooklinen luxe satino patalynė, viena iš geriausių sekso paklodžių

„Luxe Core Sheet Set“ („Queen“) – 142,00 USD

Iš pradžių 189 USD, dabar 142 USD (kainos skiriasi pagal spalvą ir dydį)

Tiesą sakant, šie paklodės yra prabangūs. Jie yra vieni perkamiausių šio prekės ženklo dėl sklandaus, vėsaus paviršiaus, kuris atrodo tarsi medvilnė ir šilkas susilauktų kūdikio. Kiekviename komplekte yra plokščia paklodė, paklodė ir du pagalvių užvalkalai, dar žinomas kaip viskas, ko reikia, kad jaustumėtės prabangiai.

Galimi dydžiai: Dvynys Kalifornijos karaliui

Spalvos: 12

Brooklinen apverčiama lininė antklodė

Apverčiama lininė antklodė (pilna / karalienė) – 254,00 USD

Iš pradžių 339 USD, dabar 254 USD (kainos skiriasi pagal spalvą ir dydį)

Ši lininė antklodė neprilygsta „vasaros paplūdimio namams“, net jei gyvenate niekur arti jūros kranto. Nenumaldomai minkšta, lengva ir žavinga su vaivorykštės languotu raštu, ši antklodė yra tokia, su kuria norėsite jaustis visus metus. Be to, jis yra apverčiamas – atvirkštinė pusė yra neutrali paplūdimio juostelė, todėl už vienos kainą gausite dvi antklodes.

Galimi dydžiai: Pilnas iki Kalifornijos karaliaus

Spalvos: 2

Lengvas antklodžių rinkinys (pilnas / karalienė) – 197,00 USD

Iš pradžių 262 USD, dabar 197 USD (kainos skiriasi pagal spalvą ir dydį)

Kitas paplūdimio rinkinys, lengvas antklodės rinkinys, įgyvendins visas jūsų pakrantės ir močiutės svajones. Skirtingai nei lininė apverčiama antklodė, ji pagaminta iš 100 procentų ilgas kuokštelinės medvilnės, kuri yra vėsi, bet vis dar jauki, puikiai tinkanti susirišti karštomis vasaros naktimis. Kiekviename komplekte yra antklodė ir dvi užvalkalai. Į komplektą neįeina šiaudinė skrybėlė ir stiklinė pinot grigio.

Galimi dydžiai: Pilnas iki Kalifornijos karaliaus

Spalvos: 3

brookline lino persikraustymo ryšulėlis

Lino persikraustymo paketas – 547,00 USD

Iš pradžių 862 USD, dabar 549 USD (kainos skiriasi pagal dydį ir spalvą)

Jei jums reikia visiško atnaujinimo, „Brooklinen’s Linen Move-In Bundle“ turi viską. Šiame šviesiame plunksnų rinkinyje yra viskas, ko reikia lovai pakloti vasarą, įskaitant paklodės ryšulį, antklodę, dvi pagalves ir nemokamą šilko akių kaukę (tokia prabanga). Po ilgos, šaltos žiemos tai iš esmės yra vasaros pabėgimas ryšulio pavidalu.

Galimi dydžiai: Dvynys Cali King

Spalvos: 4

Mūsų redaktoriai savarankiškai pasirenka šiuos produktus. Pirkdami naudodami mūsų nuorodas galite uždirbti „Well+Good“ komisinį atlyginimą.